Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Görüntülü türkçe edius dersi 1.bölüm arayüz tanıtımı

volkansozen

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben siteye yeni üye oldum be edius programını araştırıyordum benim için çok yararlı bi program olucak ama programı internet üzerinden bulamadım yardımcı olacak arkadaşlar olursa çok sevinirim teşekürler.

pederx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba öncelikle bu konuya bir arkadşımın tavsiyesi ile bulaştım(edius işine)ve nette aradım ama hep yabancı sitelerde bazılarınında japonca olduğunu görünce önce biraz korktum ama sonra sitenize ve size rastlayınca bayağı mutlu oldum bu ve diğer konulara katkılarınızda dolayı saolun teşekkürler şimdi videoyu indirip işe başlayayım....

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
merhaba öncelikle bu konuya bir arkadşımın tavsiyesi ile bulaştım(edius işine)ve nette aradım ama hep yabancı sitelerde bazılarınında japonca olduğunu görünce önce biraz korktum ama sonra sitenize ve size rastlayınca bayağı mutlu oldum bu ve diğer konulara katkılarınızda dolayı saolun teşekkürler şimdi videoyu indirip işe başlayayım....

evet şu an sanırım türkiyedeki siteler içerisinde en kapsamlı ve uzun dersler bizim sitede, ben yeni dersleride hazırlıyorum eğer siteyi takip ederseniz yeni derslerede ulaşacaksınız.
kolay gelsin şimdiden

xcortezx

🌱Yeni Üye🌱
abicim ellerine sağlıkkkkk çokk teşekkr ediyorum...

pederx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar dersi ben hazırladım edius kullanmaya başlamadan önce uzun bir süre nette araştırdım ve türkçe anlatım dersleri olmadığını gördüm sonra kendi imkanlarımla programı öğrendim elimden geldiğince öğrendiklerimi sizinle paylaşmak istedim
sizden gelen mesajlara göre dersleri buraya ekleyeceğim daha önce başka bir sitede ders paylaştım sadece 5 kişi yorum yazmış sonuçta emek verdiğin bir konuda ilginin bu kadar az olması şevkini kırıyor insanın
dediğim gibi ilk dersi izlemek isteyen arkadaşlar varsa lütfen yazsın memnuniyetle paylaşmaya hazırım

arkadaşlar ilk dersi paylaşayım sizlerle
yorumlarınıza göre diğer dersleride zamanla ekleyeceğim

İndir

merhaba bu gün bir arkadaşımın yanına uğradım bu arkadaşım televizyon kanalları için teknik masadaki önemli bir aygıt olan dream box ve title box gibi yayım ekipmanları yapan playbox adlı bir firmada çalışıyor ve yanında çalışanlardan biriside edius konusunda çok iii diye bilirim neyse kısa keselim onunla konuşurken bana BORRİS RED adlı bir prog.dan basettin nette baktım çok güzel bi prog.ama gelgelelim kullanımı çok zor diyor bu kişi nedeni prog.hem edius hem adobe hem sony vegas ile çalışmasının dışında kendi başınada tek olarak düzenleme yapa bilmesi youtube den ve borrisin kendi sitesindende baktığımda gerçekten çok güzel birşey olduğunu gördüm trial versiyonu var sitede onu indirip deneyeceğim sana yazmamın sebebi ben daha edius u kullanamazken bunu hiç hiç kullanamam diye çekindim eğer ilgini çektiyse senden ricam bununla bir ilgilenirmisin yani kurup nasıl olduğunu söylersen belkide edius konusunun altına birde borris konusu aça biliriz senin tavsiyen çok önemli cevabını bekliyorum teşekkürler...

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
merhaba bu gün bir arkadaşımın yanına uğradım bu arkadaşım televizyon kanalları için teknik masadaki önemli bir aygıt olan dream box ve title box gibi yayım ekipmanları yapan playbox adlı bir firmada çalışıyor ve yanında çalışanlardan biriside edius konusunda çok iii diye bilirim neyse kısa keselim onunla konuşurken bana BORRİS RED adlı bir prog.dan basettin nette baktım çok güzel bi prog.ama gelgelelim kullanımı çok zor diyor bu kişi nedeni prog.hem edius hem adobe hem sony vegas ile çalışmasının dışında kendi başınada tek olarak düzenleme yapa bilmesi youtube den ve borrisin kendi sitesindende baktığımda gerçekten çok güzel birşey olduğunu gördüm trial versiyonu var sitede onu indirip deneyeceğim sana yazmamın sebebi ben daha edius u kullanamazken bunu hiç hiç kullanamam diye çekindim eğer ilgini çektiyse senden ricam bununla bir ilgilenirmisin yani kurup nasıl olduğunu söylersen belkide edius konusunun altına birde borris konusu aça biliriz senin tavsiyen çok önemli cevabını bekliyorum teşekkürler...

boris red kullandım bende kurulu dostum ama ben burada çok alt düzeyde arkadaşlarında programı çözebilmesi için çok fazla detaya girerek anlatım yapıyorum, dolayısıyla boris red bence şu an arkadaşlara çok fazla ağır gelir diye düşünüyorum ama çok güzel bi program olduğunu söyleyebilirim sana
yanlız o edius u iyi bildiğini söylediğin arkadaş kullanmamışmı bunu yani sana herhangi bir bilgi vermedi mi bu konuda

derebeyi3535

🌱Yeni Üye🌱
poyrazhan kardeşim. emeklerin için allah razı olsun. ben daha yeni başladım. başarılarınızın devamını dilerim. paylaşımlarınızın devaamını dilerim. diğer arkadaşlarımız lütfen verilen emek için yorumlarınızı esirgemeyin...teşekkür ederim

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
poyrazhan kardeşim. emeklerin için allah razı olsun. ben daha yeni başladım. başarılarınızın devamını dilerim. paylaşımlarınızın devaamını dilerim. diğer arkadaşlarımız lütfen verilen emek için yorumlarınızı esirgemeyin...teşekkür ederim

senin gibi yeni başlayan arkadaşların özellikle de dersleri izledikten sonra buraya teşekkür yazısı yazmasını çok önemsediğimi söylemek istiyorum, bilgiyi alıp bi teşekkürü çok gören zihniyettten olmayan herkese sonsuz saygılarımı sunuyorum,

kagan.1299

🌱Yeni Üye🌱
kardeşim ben midyattan ozan hazırladığın dersleri musait olunca tem portaldan atarsan sevinirim son yolladığın video dersi çok işimize yaradı amirimiz özellikle teşekkür etmemi söyledi
saygılarımla Allah korusun toprağım

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
kardeşim ben midyattan ozan hazırladığın dersleri musait olunca tem portaldan atarsan sevinirim son yolladığın video dersi çok işimize yaradı amirimiz özellikle teşekkür etmemi söyledi
saygılarımla Allah korusun toprağım

ne demen kardeşim işinize yaramasına çok sevindim, sen beni cuma gündüz ara hatırlat ben portaldan atarım sana

Salinta

🌱Yeni Üye🌱
paylaşım için teşekkürler, şirkette yeni işe başladım bu program kullanılıyormuş ama benim hiçbir bilgim yok hatta ne işe yaradığını bile bilmiyorum, yardımlarınızı bekliyorum...

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
paylaşım için teşekkürler, şirkette yeni işe başladım bu program kullanılıyormuş ama benim hiçbir bilgim yok hatta ne işe yaradığını bile bilmiyorum, yardımlarınızı bekliyorum...

öncelikle hayırlı olsun yeni işinde başarılar diliyorum, ama yardımımı beklemene gerek yok sana yardımcı olacak derslerim şu an sitede mevcut, indirip izleyebilirsin.

kolay gelsin...

Osman Boylu

🌱Yeni Üye🌱
Ülkemdeki edius aşkı nedir anlıyamadım gitti ... Fiyatından dolayı mı böyle çok eğilim var ?