Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Görüntülü türkçe edius dersi 1.bölüm arayüz tanıtımı

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar resim eklemeye çalıştım ama olmadı en güzeli poyrazhan beye özelden ulaşmak forumda kirlilik yarattığım için özür dilerim

dostum resim ekleyemediğin için göremedim ama forumda kirlilik yaptım demeni şiddetle reddediyorum bu forumda saygısızlık olmadığı sürece isteyen istediği şekilde soru sorup cevabını alıncaya kadar da kirlilik yapabilir :rofl:

ben pek yapmam ama sana mail adresimi yollayacağım resimleri oraya gönder ben bir bakayım

abdulkahir

🌱Yeni Üye🌱
rapidshare den dosya nasıl iniyor keşke youtubeye atsaydınız

irma

🌱Yeni Üye🌱
paylaşımınız için teşekkürler

esernl

🌱Yeni Üye🌱
elınıze emegınıze sağlık bu sekılde orneklendırerek anlattıgınız için teşekkurler hocam

viyovi

🌱Yeni Üye🌱
elllllerrrinne saglıık üstad... Allah ne muradın versiiin insallah..

muratanrikut

🌱Yeni Üye🌱
bende edius 6.01 var yükledigin videoları onda uygulasam sorun olmaz degil mi? Sendekiler 4 sanırım?

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
bende edius 6.01 var yükledigin videoları onda uygulasam sorun olmaz degil mi? Sendekiler 4 sanırım?

benim son derslerim ( 5,6,7,8 ) 6.01 versiyonu ama arayüz tanıtımları 1 ve 2 ile 3. render ve 4. filltreler ve choromacey versiyonu ile hazırlandı mantık aynı olduğu için bir kaybınız olmaz

kolay gelsin

pardus2013

🌱Yeni Üye🌱
Emeğinize sağlık. Ben Ulead Video Studio 10 kullanıyordum. EdiusA geçmeye karar verdim. Siteye ve hazırlamış olduğunuz türkçe derslere ulaştım. Gerçekten çok teşekkür ediyorum. Güzel olmuş.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Emeğinize sağlık. Ben Ulead Video Studio 10 kullanıyordum. EdiusA geçmeye karar verdim. Siteye ve hazırlamış olduğunuz türkçe derslere ulaştım. Gerçekten çok teşekkür ediyorum. Güzel olmuş.

evet artık daha profesyonel işler yapabileceğini biliyorsun sanırım :)) çok teşekkürler derslerin sana öğrenme aşamasında çok şey katacağına eminim

kolay gelsin...

ulvi619

Acemi Tasarımcı
Allah sizin gibi arkadawlardan razi olsun,,cok saolun

pelen

🌱Yeni Üye🌱
Ellerine sağlık...Paylaşımın için tesekkür ediyor,
devamınıda bekliyorum.

Saygılar,

yemre4454

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar. ben aranıza yeni katıldım iletişim fakültesi televizyon sinema bölümü öğrencisiyim. böyle bir çalışmanız olduğunu görünce çok sevindim. kesinlikle faydalı olacaktır öğrenmek isteyenlere. herkesin emeğine sağlık şimdi verilmiş olan linki indirip bi bakıcam ne var ne yok

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
merhabalar. ben aranıza yeni katıldım iletişim fakültesi televizyon sinema bölümü öğrencisiyim. böyle bir çalışmanız olduğunu görünce çok sevindim. kesinlikle faydalı olacaktır öğrenmek isteyenlere. herkesin emeğine sağlık şimdi verilmiş olan linki indirip bi bakıcam ne var ne yok

öncelikle aramıza hoşgeldin senin gibi radyo-tv ve iletişim bölümünden birçok arkadaş var aramızda elimizden geldiğince forumda güzel paylaşımlar yapıp görüş alışverişide bulunuyoruz fırsat buldukça bize katılmanı diliyorum

kolay gelsin...