Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Görüntülü türkçe edius dersi 1.bölüm arayüz tanıtımı

denizgez

🌱Yeni Üye🌱
Gazetecilik üzerine yoğunlaşmış bir Radyo TV öğrencisi olarak bugün ilk defa montaja merak sardım ve montajcı bir arkadaşımdan Edus'u incelememle ilgili referans aldım. Bugün işi gücü bırakıp bu siteyi inceledim ve öncelikle Poyrazhan nickli arkadaşın ne kadar sabırlı, paylaşmayı ne kadar seven biri olduğunu anladım. Bütün yazılanları tek tek okudum. Böyle insanların kaldığını bilmek çok güzel. Elinize, emeğinize, yüreğinize sağlık.. İlk dersi indirdim, diğerlerini bulamadım. Bakalım biraz araştıralım :)

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Gazetecilik üzerine yoğunlaşmış bir Radyo TV öğrencisi olarak bugün ilk defa montaja merak sardım ve montajcı bir arkadaşımdan Edus'u incelememle ilgili referans aldım. Bugün işi gücü bırakıp bu siteyi inceledim ve öncelikle Poyrazhan nickli arkadaşın ne kadar sabırlı, paylaşmayı ne kadar seven biri olduğunu anladım. Bütün yazılanları tek tek okudum. Böyle insanların kaldığını bilmek çok güzel. Elinize, emeğinize, yüreğinize sağlık.. İlk dersi indirdim, diğerlerini bulamadım. Bakalım biraz araştıralım :)
tüm forumları sabırla okumana çok şaşırdım ve sevindim de, benim forumda en sevmediğim şey ihtiyacın olanı bulduğunda onu alıp çıkmaktır oysa forumda gezinse belki ilerde yaşayacağı bir sorunu aşmasına yardımcı olabilecek yeni bilgilere ulaşacak ama maalesef millet olarak bizler sanırım biraz tembeliz :)) tabii bu konuda bende bu miletten olduğum için kendimi ayırmıyorum :)

foruma hoşgeldin sevgili kardeşim

akbey57

🌱Yeni Üye🌱
kardeşim paylaşımın için çok çok tşk ederim

atakaya

🌱Yeni Üye🌱
ben göremiyorum kardeşim..size zahmet yardımcı olabilirmisiniz

otopsi_68

🌱Yeni Üye🌱
kardeşim ellerine sağlık. Paylaşım için çok teşekkürler bu önemli bir program ve sen öğrenmemiz için emek sarfetmişsin Allah razı olsun.

gzmmg

🌱Yeni Üye🌱
linkler ölümü hata verıyo :/ çok acil lazım bana ... :(

3250

🌱Yeni Üye🌱
Edius da bir sorunum var.
Sürüm olarak 5 i kullanıyorum ve 30 günlük deneme sürem doldu.
Crack klasöründeki iki adet dll dosyasını win32 ye kopyaladım ama crack geçerli olmadı.
Bunu nasıl halledebilirim?

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Edius da bir sorunum var.
Sürüm olarak 5 i kullanıyorum ve 30 günlük deneme sürem doldu.
Crack klasöründeki iki adet dll dosyasını win32 ye kopyaladım ama crack geçerli olmadı.
Bunu nasıl halledebilirim?

orjinal sürümünü almanızı öneriyoruz sitemizde crack paylaşımı yasaktır

pandera

🌱Yeni Üye🌱
merhaba çok güzel bir paylaşım yapmışsınız ancak ben çok geç gördüm. acaba fırsatınız varsa tüm eğitimlerinizi rapidshare dışında bir servera partlar halinde eklemeniz mümkünmüdür bu eğitimlere çok ihtiyacım var yardım lütfen.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
merhaba çok güzel bir paylaşım yapmışsınız ancak ben çok geç gördüm. Acaba fırsatınız varsa tüm eğitimlerinizi rapidshare dışında bir servera partlar halinde eklemeniz mümkünmüdür bu eğitimlere çok ihtiyacım var yardım lütfen.

tüm derslerin linleri mevcut her ders forumunu son sayfadan geriye doğru tararsanız güncel linkleri göreceksiniz

turkuaz_80

🏅Acemi Tasarımcı🏅
paylaşımdan dolayı teşekkür ederim. inşaAllah indirdiğim video ile edius yeni başlayan biri olarak çok iyi olacak.

artvizyon

🌱Yeni Üye🌱
Link (bende) çalışıyor... Teşekkürler "Poyrazhan55"

karahan1976

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar ben yeni üye oldum ama edius dersini bulamadım yardımcı olursan sevinirim