Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Görüntülü ve Bağlantısız Tablet

Clash

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar,

Bütün tabletlerin bilgisayara bağlı bir şekilde çalıştığını gözlemledim. Fakat ben bilgisayara ihtiyaç duymadan da kendi ekranı üzerinde kendi araçlarıyla çizim yapabileceğim A4 boyutu bir tablet arıyorum. Demem o ki, koltuğuma uzanıp elime tabletimi alıp illüstrasyon yapmak istiyorum. Yeri geldiğinde bilgisayara yüklemek istiyorum bu çizimlerimi. Bu şekilde bir cihaz mevcut mudur ? Şimdiden teşekkürler.

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Güzel bir düşünce fakat bilgisayar bağımsız çalışan böyle bir cihaz yok sebebi çizim yapabilmek için yazılımlara yazılımlar için işletim sistemi ve dolayısıyla bilgisayara gerek olması.

Piyasadaki android ve ios tabletler ile çeşitli programlarda çizim yapabilirsiniz ama basınç duyarlılığı bastırmaya değil kalemin dokununca genişleyen ucuna bakıyor ve grafik tablet gibi gerçek bir hassasiyet yok emulasyon gibi diyebiliriz.

Ayrıca harici Tablet bilgisayarlar masaüstü veya dizüstü bilgisayarlarda çalıştırabileceğiniz kadar yüksek çözünürlükte çizim yapmanıza şuan için izin vermiyor.

Kısacası eğer profesyonel bişeyler yapmak isterseniz grafik tablet alıp bilgisayardaki programlardan illüstrator , photoshop vb programları kullanmalısınız.

yok ben kucağımda çizeceğim diyorsanız tablet bilgisayarlar ve bunlardaki uygulamalarla eskiz yapmayı deneyebilirsiniz.

Aşağıdaki video size tablet ile basınç olmadan yapılabilecek çizimler hakkında fikir verebilir.
Dark Kapasitif Dokunmatik Ekran Kalemi on Vimeo

Detaylı çizim yapmak isteyenlere her zaman grafik tablet bilgisayar kombinasyonunu öneriyoruz.

Umarım yardımcı olmuştur.

UC Logic Türkiye

Bu arada Teknobiyotik.com sitemizdeki hediyeli anketlere katılabilir
Diablo 3 veya Türkiyede tek Özel Boyanmış bir kasaya sahip olabilirsiniz.

Spartan_Kasa_Facebook_gorsel_v2_850px.jpg

Sapphire Türkiye - Diablo 3 Anketi | Facebook

bertanm

🌱Yeni Üye🌱
şöyle bir makina var cintiq wacomun araştır sitersen.ekrana görütü letimi var yani çizmini tablet üzerindede göreiliyorsun.bildiğiiz gibi diğer tabletlerde çizim sadece ekran üzerinde gözüküyor.cintiqde u var.kablosuzluk özelliğide var gibi hatırlıyorum ama tam değil araştırmanı tavsye ederim.fakat fiyatıda tabi çok pahalı:)

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Citniq bir gfrafik tablettir ve çalışmak için bilgisayara ihtiyaç duymaktadır.

Aşağıdaki fotografta görebileceğiniz gibi adaptör sayesinde bilgisayara bağlanıyor görüntü için VGA DVI gibi bilgisayar standartlarını kullanıyor.
4411.jpg

Bilgisayar bağımsız kucağınızda çizmenin tek yolu Basınç duyarlı bir Tablet PC bulmanız bunun dışında tablet almanız gerekiyor.

Clash

🌱Yeni Üye🌱
Anladım. Yardımınız için teşekkürler :)