Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik tablet ile ilk çalışmam

midgardian

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Çizimden falan zerre anlamam.Askerden yeni geldim yaş 30. Farklı alanda iş bulmak istiyorum.Can sıkıntısından gittim tablet aldım ve çizim yapmaya başladım.Bu yaştan sonra bu sektörde nasıl iş bulur tutunurum bilmiyorum ama yapmak istiyorum. :D: Var mı yetenek diye sormak istedim.

Bunlar da yeni yaptıklarım. Sanırım gittikçe iyileşiyor.

Yeni bir tane daha. Yavaş yavaş birşeyler oturuyor kafamda.1 ay daha düzenli çizersem sanırım daha iyi çizmeye başlayacağım.

Bugün çizesim geldi :D

Teşekkürler.Bugün bir sahil manzarası çizeyim dedim.Sabahtan beri çizemedim.İnsan hergün aynı yeteneği tutturamıyor sanırım.Bun uda az önce çizdim.Normal dağ olarak başladım ama böyle birşey oluştu çizerken :D

anoic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlk Başlangıç için gayet iyi Gelişe bilir :) Çalışmalara devam

zeynep96

🌱Yeni Üye🌱
bence baya geliştirmişsiniz çalışmaya devam edin...:D

anoic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
En sonuncuya güldüm Dağdan Hortum gibi bişey çıkartmışsın resmen :O :)

Pythias

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar, ben çizimden hiç anlamam deyip bu denli başarılı sonuçlara imza atmak eğlenceli olsa gerek. :) Bence bu konuda bir kurs alıp kendinizi çok daha iyi yerlere götürebilirsiniz... Başarılarınızın devamını dilerim. :)

midgardian

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler arkadaşlar. Açıkçası kısa zamanda güzel yol aldım diye düşünüyorum 3 haftadır çizim yapmıyorum bazı sebeplerden dolayı.Buraya eklemediğim birkaç çizim daha var onları da ekleyeyim

GBwFn.jpg
5COJe.jpg
O0uJM.jpg

oYX0q.jpg

6YICK.jpg