Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik ve Web tasarımı üzerine staj görmek istiyorum. - İzmir

SercanSalkir

🌱Yeni Üye🌱
Grafik ve Web tasarımı üzerine staj görmek istiyorum.

Aranan Şehir: İzmir

Okulunuz: Celal Bayar Üniversitesi Kimya Bölümü

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Yaklaşık son 2 senedir kendi çapımda Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Autodesk 3d Max, Adobe Premiere, Adobe Dreamweaver programlarıyla uğraşıyorum. Kursa falan gitmedim ancak yeteri kadar kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum. Şimdiye kadar hep, bişeyler yaratmayı sevdiğim için uğraştım. Çoğunlukla müzik grubundaki arkadaşlarıma afiş hazırladım. Hatta Silence Rock Bar'da pazartesi günleri çıkan Vice grubun afişini girişte görebilirsiniz. Herneyse şimdi bu işten para kazanabilicek bi hale gelmek istiyorum. Çalışıcağım yerde bu konuda ne gerekiyosa yapabilirim yeter ki bişeyler öğreniyim. Az miktarda da olsa ücret tabiki fena olmaz. Sadece gidiş gelişimi ve yemeğimi karşılıycak bi miktar bile yeterli. Üniversitede kimya okuyorum ve ekim ayının başına kadar zamanım var. Bu süreyi iyi değerlendirip bişey öğrenmek istiyorum. Daha önce bu konuda iş tecrübemin olmadığını belirtmek isterim. Şimdiden teşekkürler.. Bu arada ingilizcemin konuşma ve yazmada iyi olduğunu düşünüyorum.

-Adobe Photoshop: iyi derecede
-Adobe Illustrator : orta derecede
-Autodesk 3d max : düşük derecede
-Adobe Premiere : iyi derecede
-Adobe Dreamweaver : orta derecede

E-posta: sercansalkir@hotmail.com

Telefon: 0505 465 16 73

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.