Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafikerler.net' in Maskotu

bilgehan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
işte bu işte bu tüm grafikerler arı gibi çalışkandır...:kiss1:

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
bende güzel bir isim bulurum inşallah çok güzel bakıyor bir süre bakakaldım arıya kim yapmışsa tebrikler.
bakışları boş değil:D

narwhal

🌱Yeni Üye🌱
sitenizi henüz keşfetmiş bulunuyorum gerçekten çok güzel emeği geçenlerin ellerine sağlık.
maskotunuzu görünce kendi kendime "neden arı?" diye sordum açıklamasını okuyunca tabiri caizse "cuk oturmuş" dedim. gerçektende arı çok iyi bağdaşmış...

byean

🌱Yeni Üye🌱
Şimdilik aklıma gelenler ..

VızMan,ArıRıza,Başarı,

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Son düzenleme:

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bi de bu arı kraliçe arı mı, işçi arı mı yoksa erkek arı mı :giggle: abartmıyım şimdi sinir olacaklar...

Emeğinize sağlık.Uzun zamandır siteyi ziyaret edememiştim,neler olmuş haberim yokmuş ya.Arımız süper ellerinize sağlık.
Hepyek arkadaşımın sorusuna gelince.Bence bu işçi arı. :kiss1:
Çünkü kraliçe arı;şaşalı koltuğunda oturup emirler yağdırıp,göbek büyütürken,işçi arılar vızır vızır herşeye koşturup hayatlarını "sürekli öğrenerek" devam ettirirler.Yani tıpkı "gerçek grafikerler" gibi :wink:
Nasıl bağladım ama :rofl:
Not:Arılar cinsiyetsiz doğarlar.Büyürlerken polenle beslenirse erkek yani "işçi arı", yaptıkları bal özüyle beslenirlerse de; Kovanlardaki "tek dişi arı olan kraliçe arı" olurlar bilginize...

Not:2 Sayın Volkan Tekin; mesajının sonuna eklediğin arımıza isim verelim linkine tıklayınca, izinsiz giriş uyarısı veriyor.Sadece özel üyeler mi o linke ulaşabilir belirtmemişsin.isim önerisini sadece orada alacağınızı söylemişsiniz ama ben giriş yapamıyorum.İlgilenebilir misin?Biz normal üyelerde öneride bulunamaz mıyız? :sadsmile:
Saygılar
Sevgiler

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Emeğinize sağlık.Uzun zamandır siteyi ziyaret edememiştim,neler olmuş haberim yokmuş ya.Arımız süper ellerinize sağlık.
Hepyek arkadaşımın sorusuna gelince.Bence bu işçi arı. :kiss1:
Çünkü kraliçe arı;şaşalı koltuğunda oturup emirler yağdırıp,göbek büyütürken,işçi arılar vızır vızır herşeye koşturup hayatlarını "sürekli öğrenerek" devam ettirirler.Yani tıpkı "gerçek grafikerler" gibi :wink:
Nasıl bağladım ama :rofl:
Not:Arılar cinsiyetsiz doğarlar.Büyürlerken polenle beslenirse erkek yani "işçi arı", yaptıkları bal özüyle beslenirlerse de; Kovanlardaki "tek dişi arı olan kraliçe arı" olurlar bilginize...

Not:2 Sayın Volkan Tekin; mesajının sonuna eklediğin arımıza isim verelim linkine tıklayınca, izinsiz giriş uyarısı veriyor.Sadece özel üyeler mi o linke ulaşabilir belirtmemişsin.isim önerisini sadece orada alacağınızı söylemişsiniz ama ben giriş yapamıyorum.İlgilenebilir misin?Biz normal üyelerde öneride bulunamaz mıyız? :sadsmile:
Saygılar
Sevgiler

Syn. Volkan Tekin'inde izniyle sorunuza ben cevap vereyip.. Maalesef ki İsim önerme sürecini kaçırmışsınız.. Arımızın İsmi "Hezarfen" oldu.. ne diyelim kısmet...

Forumumuz gittikçe büyüyor güzelleşiyor belki başka bir zaman başka bir oluşumda fikirlerinizi bekliyor olacağız..

Son düzenleme:

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Kaçırdığıma gerçekten üzüldüm :sadsmile: Tarihlere bakınca aklıma gelmedi değil ama belki dedim işte.:wink: Ayrıca benim gibi takılan olabilir; linki kaldırsak daha iyi olmaz mı?
Ama isim güzel olmuş.Ayrıca üşenmeden beni bilgilendirdiğiniz içinde çok çok teşekkür ederim.
Saygılar
Sevgiler

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Kaçırdığıma gerçekten üzüldüm :sadsmile: Tarihlere bakınca aklıma gelmedi değil ama belki dedim işte.:wink: Ayrıca benim gibi takılan olabilir; linki kaldırsak daha iyi olmaz mı?
Ama isim güzel olmuş.Ayrıca üşenmeden beni bilgilendirdiğiniz içinde çok çok teşekkür ederim.
Saygılar
Sevgiler

Siz bunları yazarken ben de bağlantıya açıklama yazıyordum :)

Teşekkür ederim bu ayrıntıyı gözden kaçırdığımızı ifade ettiğiniz için. :)

emreozdemr

🌱Yeni Üye🌱
Alem Ne Der?

Türkiyenin Yeni Sosyal Platformu

Soru Sor l Cevap Ver l Uzman Ol

Cevabını bilmediğin soruların tüm cevapları burada.

Son kararlarınız hep mutluluk versin…

[link=https://www.alemneder.com]Alemneder[/link]