Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafikerler.net' in Maskotu

habibe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ellerine sağlık cok güzelll... ;)

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Süper olmuş Volkan'ın, Cahit Hoca'nın ve emeği geçen herkesin ellerine seğlık.

Kendimi birşey sanmaya başladım ee bende arıyım vızzzzzzz :p

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çok hoş ve anlamlı bir maskot olmuş...

Pozantı'nın Bürücek yaylasında arıcılık işiyle uğraşan bir akrabam var. Arada bir giderim oraya. Baya bir merak salmıştım o aralar bu Arı'lara. O akrabamın arılar hakkında söylediği bir şeyi çok net hatırlıyorum. Genç, dinamik işçi arılar antenlerini dik tutarlar, Yaşlı, yorgun ve ölmeye yüz tutmuş arıların ise antenleri sarkık ve aşağı doğru eğik olur. Bizim maskotunda antenleri sanki eğik gibi. Gerçi çok önemli bir nokta değil ama hani diyorum Pozantıdaki akrabam hasbelkader bu siteye girse ve maskotumuzu görse benimde bu siteye üye olduğumu bilse önümüzdeki yaz tamamen maskarası olurum.. :)

Emeğinize sağlık...

Bonvenito

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok Güzel Olmuş Hele Bakışlar O Biçim :))

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok başarılı,iddialı bakışlarıyla gerçekten sitemize yakışır bir arı olmuş.:)ellerinize sağlık.:clapping:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok hoş ve anlamlı bir maskot olmuş...

Pozantı'nın Bürücek yaylasında arıcılık işiyle uğraşan bir akrabam var. Arada bir giderim oraya. Baya bir merak salmıştım o aralar bu Arı'lara. O akrabamın arılar hakkında söylediği bir şeyi çok net hatırlıyorum. Genç, dinamik işçi arılar antenlerini dik tutarlar, Yaşlı, yorgun ve ölmeye yüz tutmuş arıların ise antenleri sarkık ve aşağı doğru eğik olur. Bizim maskotunda antenleri sanki eğik gibi. Gerçi çok önemli bir nokta değil ama hani diyorum Pozantıdaki akrabam hasbelkader bu siteye girse ve maskotumuzu görse benimde bu siteye üye olduğumu bilse önümüzdeki yaz tamamen maskarası olurum.. :)

Emeğinize sağlık...

Ozaman o antenlerin neden öyle olduğuna sizin açıklamanızdan sonra bir anlam yükleyelim...

O eğiklik ölümünün yakın olduğunu değil yılların birikim ve deneyimini ifade ediyor. ;)

Çaylak bir arı değil... :)

Oldu mu ? :D

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ozaman o antenlerin neden öyle olduğuna sizin açıklamanızdan sonra bir anlam yükleyelim...

O eğiklik ölümünün yakın olduğunu değil yılların birikim ve deneyimini ifade ediyor. ;)

Çaylak bir arı değil... :)

Oldu mu ? :D

iyi oldu bunu söylediğin... en azından akrabam hesap sorarsa savunmam hazır olsun... Zaten grafikerliğin onda dokuzu camiye kılıf uydurma, hikaye yazma, taşı gediğine oturtma, kusurları rötuşlama değilmidir. Senin yüklediğin anlama ek olarak ikinci bir anlamda ben söyliim. Maskotun hikayesinde "Cin gibi bakarım, gözümden bişe kaçmaz, işimi yaptımmı karşılığını söke söke alırım, ancaaak başka birinin güzel bir çalışmasını görüncede saygıyla antenlerimi eğmesinide bilirim"... Saygılı maskotumuz yani :)

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Ben Arımıza isim verelim konusuna yazmıştım bir öneri ama uyarı verdi..Belki onaydan geçiyordur diye tekrar yazmak istemiyorum..Sanırım öyle değil mi?

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben Arımıza isim verelim konusuna yazmıştım bir öneri ama uyarı verdi..Belki onaydan geçiyordur diye tekrar yazmak istemiyorum..Sanırım öyle değil mi?

Demekki orada yazılı olan metini okumamışsınız.

Evet tahmin ettiğiniz gibi.

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Aslında orda bir yazı oldugunu 'yeni mesajlar' butonuna bastıgım anda farkettim ben okuyana kadar gitti:) Teşekkurler.

hamlet1987

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende isim olarak

''GRAFİ'' diyorum
grafi:bi anlamı var mı aslında yok ama ne olabilir grafikerden düşündüm

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
Harika bi fikirinz gerçekten beğendim siteniz hayırlı olsun :)