Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Hazır Web Sitesi Hakkında Yardım

tufy_35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.vizyonuz.com
Arkadaşlar internetten hazır template indirdim,bunun içerisinde CSS belgesi, index dosyası ve resimler klasörü var.Bu şekile filezillaya attıgımda site sorunsuz yayınlanıyor fakat ben index dosyası üzerinde oynama yaptıgımda sitede şu görünüm oluyor

nj0gl.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

futurist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tamam güzel ne problem var anlamadım

huseyinuzum

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.magicmanantalya.com
Sitede çok sorun var ama en belirgin olanı text çerçeveleri boşken bir grup textin dışarıda kalması.sanırım sorun bu? Sorununuzu açarsanız yardımcı olabilecek birileri illaki çıkar.

tufy_35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.vizyonuz.com
Sorunu çözdüm ben,şuan önemli bir problem yok...İlginiz için çok teşekkür ederim.Siteme bakabilirsiniz tekrar her hangi bir eksiklik vs göze çarpan önerileriniz varsa eğer yazmanızı rica ederim,iyi forumlar

tufy_35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.vizyonuz.com
ana sayfa biraz yoğun alt sayfa olarak çalıştır başlıkları daha iyi olur göz yormaz en azından

Anladım,dikkate alıyorum ve alt sayfaları oluşturmaya başladım müsait oldukça derlemeye çalışıyorum hocam

Arkadaşlar eklediğim resimdeki gibi, dw de yaptıgım çalışma normal gözüküyor ama ön izleme yaptığımda boşluk yerler çıkıyor

++

birde eklediğim logonun kalitesi dw de güzel ama F12 ile kontrol ettiğimde düşük çıkıyor bu nedendir

Moderatör tarafında düzenlendi: