Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

herkese merhaba.......kendi çalışmalarım.....

smx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.sredesign.com
öncelikle sitedeki tüm üyelere merhabalar, grafikerler.net i baya bi zamandır takip ediyodum fakat üye değildim. bugün üye oldum ve çalışmalarımı paylaşmak istedim.
öncelikle şunu söyleyeyim; 17 yaşındayım ve bundan 2 yıl önce kişisel zevkim ve bazı sebeplerden dolayı web tasarımla ilgilenmeye başladım. daha sonra kurumsal işler yaptım ve kendimi geliştirmeye çalıştım. 2 yıl içerisinde web tasarımda ve flashda yüksek ölçüde ilerlediğimi düşünüyorum, ancak öss denen lanetolası yüzünden bir müddet ara vermek zorunda kalacağım. yorumlarınız benm için önemlidir hepinize iyi çalışmalar.

Çalışma 1: sredesign ( kişisel sitem )

kişisel bilgilerimi ve referanslarımı koymuş olduğum web sitesi, uzun zamandır düşünüyodum " nası bişey yapsam diye " ve sonra TM deki templatelerden birisini gördüm çok beğendim ,bu siteyi yaparken templateden biraz esinlendim fakat tamamını sıfırdan kendim yaptım, siteyi yaparken photoshop'a ihtiyaç duymadım. tamamını flashda hallettim..

thumb_775116668.JPG

thumb_809004600.JPG

Çalışma 2: selçuk hotel ( sredesign / selcuk )
yapımı uzun süren bir çalışma, siteyi kabul ettiler fakat bi türlü gidip görüşemediğim için yayına sokamadık. arkaplan resminin fareye göre hareket etmesi, hoteli dolaşıyormuş havası veriyor. düşük performanslı bilgisayarlarda ziyaret ederseniz sorun yaşayabilirsiniz.

thumb_294065736.JPG

thumb_985803657.JPG

thumb_557369343.JPG

Çalışma 3: Kutlu Doğum ( Güllerin Efendisine ) ( sredesign / kutludogum )

okulumuzda düzenlenen kutludoğumla ilgili web tasarım yarışması için hazırlamıştım, ancak hocamız bunun template olduğunu düşündü ve siteyi dereceye sokmadı. tabi biz de derece yapamadık ama sağlık olsun. hocamız yarışma sonrası özür diledi ve template olmadığını anladı. ama iş işten geçmişti:D
siteyi kullanırken kafanız karışabilir yapmanız gereken tek şey gülü takip etmek ve önünüze çıkan butonları kullanmak..

thumb_626307063.JPG

thumb_643322793.JPG

Çalışma 4: Orka Matbaa ( sredesign / orka )

Kendi matbaamızın 2. sitesi, hiçbir template eklendisi olmayan bu siteyi flashda yaptım ve yapımı 1 günümü bile almadı. işimiz tasarım, renk ve ofsette olunca, renkler de bizi yakından ilgilendiriyor ve sitede rastgele dağılan renkleri kullanmak istedim..siteye girdiğinizde karmaşık görünebilir ama anlaşılması kolay ve sade bir site...sitede kullanılan siyah renkler transparan hale geliyor ve daha renkli bir hava katıyor, fakat siyahla yazdığım yazılar da biraz zor okunuyor....Yakında kendi sitesinde yayına sokacağız ve o zaman sitenin eksikleri giderilince daha iyi inceleyebilirsiniz...

thumb_724985919.JPG

thumb_129578718.JPG

thumb_741434857.JPG

thumb_143836294.JPG

çalışmaların linklerinin verilmesi yasak olduğu için yazamıyorum. bi yolunu bulursam size lin veririm

diğer çalışmalarda görüşmek üzere.....

Son düzenleme:

Benzer konular

smx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.sredesign.com
web tasarım bölümünde ziyaretçilerin çalışmanın önizlemesini detaylı bi şekilde görmesi için çalışmanın urlsini vermemiz gerekiyor. web tasarımı birisi inceleyecekse, linki ziyaret etmesi gerekecek ama neden yasaklanıyor anlamıyorum... :S

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Çünkü özel mesajdan verebilirsiniz site adresinizi.
Kurallar gereği link vermek yasaktır.
Görsellerin büyük hallerini yüklüyecekmisiniz?...

smx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.sredesign.com
büyük boyutlar buyrun arkadaşlar......

Çalışma 1: sredesign ( kişisel sitem )

3480.jpg

3484.jpg

Çalışma 2: selçuk hotel

3494.jpg

3492.jpg

3497.jpg

Çalışma 3: Kutlu Doğum

3499.jpg

3500.jpg

Çalışma 4: Orka Matbaa

3502.jpg

3504.jpg

3505.jpg

3506.jpg

umarım yeterlidir :)

Son düzenleme:

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çalışmaların hala küçük görünüyor:) Ama bu haliyle bile görüntü çok güzel, hepsi çok şık duruyor. Ellerine sağlık.

smx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.sredesign.com
çok teşekkürler.... ağustos ayına geçmeden inş. 2 yeni projem var, birisi kayseride büyük bir seramik fabrikasının sitesi, diğeri de yine kayserideki bir granit-mermer firmasının sitesi,, çok güzel fikirlerim var ve uygulayabilecek olursam harika bi çalışma koyarım ortaya inş. onu da sizinle paylaşırım... hatta şimdiden bile tavsiyelerde bulunabilirsiniz, bakarsınız hoşuma gider uygularım...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
aynı yaştaymışız:D son çalışman hariç hoş gözküyor emeğine sağlık.

smx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.sredesign.com
teşekkür ederim, bide son çalışmayı neden beğenmediğini bi söölesen...?

cvb yok sanırım

sunshine20

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışmalar güzel :) bundan birkaç sene sonra daha iyi olacağından eminim kendini geliştirmeye devam et

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
Orka Matbaa'nın tasarımını cidden çok beğendim, gerek grafiksel olarak, gerek flash olarak bayağı güzel.. yalnız content yerleşimi bu güzelliğin yanında çok kötü kalmamış mı, inan içerikteki yazıları okuyasım dahi gelmedi ki okunması alabildiğine zor olmuş.. yani siteyi ilk görüşle son görüşüm arasında inan dağlar kadar fark var...

ama dediğim gibi grafik ve flash anlamında çok sağlam, ellerine sağlık..

smx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.sredesign.com
yorumunuz için çok teşekkür ederim. içerik konusunda gerçekten haklısınız ve ziyaretçiye daha iyi nasıl okuttururum konusunda aklıma çok da iyi bişey gelmedi, siteyi tam olarak yayınlamadan önce içerik konusunda bişeyler yapmaya çalışacağım ama düzgünce vakit ayıramıyorum çünkü üzerimde büyük bir yoğunluk var... içerik konusunda herkesin yorumunu ve tavsiyesini bekliyorum.

tekrar teşekkürler

erdemirs

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.re-imagination.com
bence öncelikle, arkadan akan ışıkların yazıyı etkilememesi gerekiyor, okunmayı kesinlikle zorlaştırıyorlar.. ayrıca yazı rengini siyah seçmen bence daha iyi olurdu :) ardından yazı boyutunu büyütmen ve yazıları sola yaslaman okunabilirlik açısından çok avantaj katar gibime geliyor. referanslar kısmında yine fontları büyütüp sola yaslayabilirsin, bir de oraya orjinal bir scroll çaktın mı işte site budur diyeceğim :))