Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

i'm feeling

fairylike

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.facebook.com
resim.php
[/URL][/IMG]

photoshopcs4,uc-logic,referanssız

Son düzenleme:

Benzer konular

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Yine döktürmüşsün :)
Çok güzel olmuş Aslı eline sağlık canım :)

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Çok güzel olmuş Aslıcım ben bugün bu kelimeyi çok söyledim ama en çok bu çalışmanı beyendim :) Bugün bendemi bişey var bilmiyorum olumsuz bişey düşünemiyorum :D aynı zamandada arkadaşlarım emin adımlarla yürüyor ondan olucak sanırım eline sağlık tebrik ederim :)

fairylike

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.facebook.com
Çok güzel olmuş Aslıcım ben bugün bu kelimeyi çok söyledim ama en çok bu çalışmanı beyendim :) Bugün bendemi bişey var bilmiyorum olumsuz bişey düşünemiyorum :D aynı zamandada arkadaşlarım emin adımlarla yürüyor ondan olucak sanırım eline sağlık tebrik ederim :)

:):) ben de çok söyledim o yüzden de çizmeye karar verdim:)teşekkürler filizcim.

caution

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tabletle mi yaptınız acaba gerçekten çok güzel olmuş :angel: ben de böyle şeyler yapmayı çok istiyorum :angel: ilerde :sanat:

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Harika bir çalışma olmuş, ellerine sağlık ablacım ;)
Tebrik ederim.

Son düzenleme:

tuNc

🏆Pro Tasarımcı🏆
döktürmüşsünüz resmen süper bi çalışma olmuş elinize saglık

fairylike

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.facebook.com
tabletle mi yaptınız acaba gerçekten çok güzel olmuş :angel: ben de böyle şeyler yapmayı çok istiyorum :angel: ilerde :sanat:

tabletle yaptım.mause ile de yapılıyor ama bir yere kadar ,tabletle başladıktan sonra daha iyi anladım mause ile ne kadar sınırlandığımı

Harika bir çalışma olmuş, ellerine sağlık ablacım ;)
Tebrik ederim.
sağol denizcimm:)hasta hasta yorum yapmış bir de bana.canım:)

döktürmüşsünüz resmen süper bi çalışma olmuş elinize saglık

çok teşekkürler

mawi06

🏆Pro Tasarımcı🏆
referansız çizmiş olman takdire değer
çalışmanın kendiside muhteşem olmuş
ellerine sağlık

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
çok hoş bir çalışma olmuş eline sağlık

fairylike

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.facebook.com
referansız çizmiş olman takdire değer
çalışmanın kendiside muhteşem olmuş
ellerine sağlık

:)çok teşekkürler.artık referanssız çizmeye çalışıyorum kendimi geliştirmek için.daha çok bilmem gereken şey var ama yavaş yavaş bi yandan da hızlı şekilde ilerletmeye çalışıyorum:)

çok hoş bir çalışma olmuş eline sağlık[/QUOTE' Alıntı:

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
oo çok sevindim o zaman:)sen iyi olacaksan hep çizerim ben:)şaka bi yana da ıhlamura gerek kalmadı:)hadi kurtuldun:)

Tamam sen çiz, ben iyi olurum :) Ihlamurdan daha iyi :p :rofl:
Şaka bir yana, konunu dağıtmayayım.

Tekrar ellerine ve emeğine sağlık :)

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
aslı dedim boş durmaz bişeyler karalıyodur bombayı patlattın :)eline sağlık elbise,kolye ve saçta ki detaylara bayıldım.Bir sonra ki çalışmanı merakla bekliyorum

fairylike

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.facebook.com
aslı dedim boş durmaz bişeyler karalıyodur bombayı patlattın :)eline sağlık elbise,kolye ve saçta ki detaylara bayıldım.Bir sonra ki çalışmanı merakla bekliyorum

:D sağol deryacım:)aslında ilk başlarken ne kolye yapmak vardı kafamda ne de o tarz elbise.saçda da çok kararsız kaldım bir kısa yaptım beğenmedim.sonra vazgeçemediğim uzun saça döndüm yine:)beğenmene çok sevindim.

foxmuld3r

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.epsilos.com
Böyle bi' yetenek için daha fazla hayal gücü gerek. Bu çalışmada tek eksik ifade biçimi sanırım. Ya da çalışma için atılan başlık öylesine olmuş.

Bu yetenek bende olsa "hissetmekle" ilgili bir vurgu yapmak istesem, doğal olarak gördüğüm şeylerden örnek alırdım. Esinlenme dışında bakmak gerekir. Kıyas gibi.

Feeling denince aklıma ilk gelen şey "Sweeney Todd" filmi oldu. "I feel you Johanna" nakaratıyla sokak ortasında şarkı söyleyen bir çocuk vardı. Tüm dünyası pencereden görebildiği sokak olan Johanna için söylüyor.

Johanna tasviri hissetmek adına yeterince zengin bi figürdü. Sweeney Todd filminin görsellerinde bu başlıktaki çalışmayla paralel örnekler var.

Filmden bir kesit. Tıklayın

Son düzenleme:

fairylike

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.facebook.com
foxmuld3r harika paylaşımlarından yine biri teşekkürler:)aslında benim kızımı da sanki camın önünde gibi düşünsek yaklaştı di mi:)arkada kuşlar..benim hayalimdeki de hisseden bir kız yani kuşlar sayesinde bazı şeyleri görebilen bir kızdı.ama bundan sonrakilerde daha derin işlemek istiyorum çalışmalarımı.paylaşım gerçekten çok güzel sağol.

foxmuld3r

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.epsilos.com
Johhny Deep, Johanna karakteri için güzel bi ayrıntı daha vermiş. Odasında kafes içinde bir kuş var. Camın kenarında. Filmin renksiz atmosferi, mekan, johanna tasviri yalnızlığı ve dışardaki özlemi tam vurguluyor.

Camın kenarına koyabilirdin örneğin. Çizimin renkleri de tam uyuyor. Bunlar temayı tamamlardı. Kungfun güçlü yani :)