Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ink + Digital Painting / Creedwar / Loki the mistress of evil

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Geçen gün yapıp çalışmaların arasında kalan bir diğer renklendirmem..Yine var olabilecek hatalarımı belirtirseniz sevinirim.

Photoshop CS5 / 1 Saat

Bir diğer çalışmam:

https://www.grafikerler.net/ink-digital-painting-creedwar-white-queen-t129137.html

3wcbc.jpg

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Açar açmaz gözüme ilk batar göğüsler oldu silikonu fazla gelmiş sanırım :), o elbise tutmaz onları, emeğine sağlık creedwar.

Beni bozmaz hava hoş, asıl önemli olan uzmanların görüşü tabi.

Son düzenleme:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Açar açmaz gözüme ilk batar göğüsler oldu silikonu fazla gelmiş sanırım :), o elbise tutmaz onları, emeğine sağlık creedwar.

ma®tin ne ayaksın yavrucum sen ya :D:D:D
Lütfen çalışmaya odaklan, okadar emek vermiş arkadaş :D

Eline sağlık creedwar güzel çalışma...:wink:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Lütfen konyu dağıtmayalım, biz de emeğine sağlık dedik. :D
Ben yer çekimine inanan biriyim ama şimdi kafam karıştı sadece onu belirttim. :D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Lütfen konyu dağıtmayalım, biz de emeğine sağlık dedik. :D
Ben yer çekimine inanan biriyim ama şimdi kafam karıştı sadece onu belirttim. :D

Yavrucum heryeşin bi tekniği var kurcalama okadar :wink:

Neyse konuyu şeetmeden kaçıyorum..

Çalışmlarının devamını diliyorum creedwar..

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

Beni bozmaz hava hoş, asıl önemli olan uzmanların görüşü tabi.

Teşekkürler Martin & Value :)

martin yer çekimi uygun yerlerde, son zamanlarda kalçalara silikon yapılıyor diye biliyorum..O tarz çizimlerden de uzak duruyorum :)

Value teşekkürler..Senden de atraksiyon bekliyoruz artık..Çizimler bana ait değil (şimdilik) Pen yazan kısımda sanatçıların isimler yazıyor :)

hmtgrphc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ellerine sağlık güzel görünüyor, ama diyecek bir kaç bir şey var basındaki boynuzu altın olarak kabul ediyorum eğer o boynuz altın ise kemer, kılıcın sap kısm,ı alnındaki tac ve küpe gibi görünen metallerin nasıl bir maden olduğunu anlayamadım onlarda altın ise orada bir sorun var diye düşündüm. elbiseye gelince elbise kağıt gibi duruyor, aniden yırtılacak gibi, arka fon ile kadın üstündeki tüylümsü pelerin birbirine girmiş ayrılması lazım diyede düşünmedim değil, ellerin kemiksi kısmındaki ısıkları biraz fütursuzca atılmış gibi. Ukalalık yapmak istemedim kusura kalma ben gördüğümü söyledim:D daha niceleri için kolay gelsin şimdiden

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
ulaşçım, ortak üstadımız vallejo'dan yola çıkarak, kalça ve göğüs konusunda herşeyin yeteri kadar kullanıldığını belirtmek isterim. Vallejo olsa sırtını sıvazlardı bu oranlar için. Ancak boynuz konusunda bende bir yukarıdaki arkadaşa katılıyorum. Kemik boyamayı denersen sonuç bence seninde çok hoşuna gidecek. bir iki çatlak falan ekleyip... :) başarılar.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ellerine sağlık güzel görünüyor, ama diyecek bir kaç bir şey var basındaki boynuzu altın olarak kabul ediyorum eğer o boynuz altın ise kemer, kılıcın sap kısm,ı alnındaki tac ve küpe gibi görünen metallerin nasıl bir maden olduğunu anlayamadım onlarda altın ise orada bir sorun var diye düşündüm. elbiseye gelince elbise kağıt gibi duruyor, aniden yırtılacak gibi, arka fon ile kadın üstündeki tüylümsü pelerin birbirine girmiş ayrılması lazım diyede düşünmedim değil, ellerin kemiksi kısmındaki ısıkları biraz fütursuzca atılmış gibi. Ukalalık yapmak istemedim kusura kalma ben gördüğümü söyledim:D daha niceleri için kolay gelsin şimdiden

Ukalalık olarak asla görmem aksine teşekkür ederim değerlendirmelerin için..Niceleri için sanırım bundan sonra bolca vaktim olur..Teşekkür ederim ilgine..

ulaşçım, ortak üstadımız vallejo'dan yola çıkarak, kalça ve göğüs konusunda herşeyin yeteri kadar kullanıldığını belirtmek isterim. Vallejo olsa sırtını sıvazlardı bu oranlar için. Ancak boynuz konusunda bende bir yukarıdaki arkadaşa katılıyorum. Kemik boyamayı denersen sonuç bence seninde çok hoşuna gidecek. bir iki çatlak falan ekleyip... :) başarılar.

Boyama gerçekten zaman istiyor..Bir an önce bitsin de yenisine geçeyim diye kasılıyorsun be tamerim..Sıfırdan kasıyordum..Sağlıksal durumlardan yarım kaldı..Şimdi bolca vakit var..Dalarım artık :)