Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

internet cafeye yaptığım bi çalışma

mfy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar ben bu işte yeniyim bu da ilk işlerimden biri duwar kağıdı

gnlnetux2.jpg

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
sanırım internetten bulduğun vektörleri kullanmışsın istock photo vektör arşivinden renkleri birbirleriyle daha uyumlu yapabilirsin ve kullandığın materyaller biraz daha düzenli olabilir, tabii başlangıç olarak yine güzel bir çalışma. Zaman harcayıp çalışırsan, pratik yapmaya devam edersen yakın zamanda daha iyi olacağını düşünüyorum. Bundan sonraki çalışmalarında başarılar...

Saygılar,

erdemcagla

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.erdemcagla.com
en başta yazı hiç okutmuyor çok ince ve gereksiz yere abartılı bevel emboss vermişsin. böyle bir çalışma yapmaktansa cafe bir logo yapsan daha iyi olurdu.başlangıc için güzel

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Merhaba! zemindeki desenler ve kullanılan renkler bence çok iyi ancak büyükçe yazdığın "gönül internet cafe" yazısı sorunlu; zemindeki cümbüşün üzerinde "belirgin" duracak bir font ve renk daha iyi olur diye düşünüyorum:) çünkü yazı şu haliyle zemine gömülü durumda....Kolaylıklar Dilerim!

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
yazı fontu uymamış ayrıca insan figürlerini kaldırabilirsin bence ellerine sağlık

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Herhangi bir kurala uygun tasarım yapılmamış. Özgün desek özgün değil bir şirketi temsil ediceğini düşündüğümüz için işin içine az da olsa kurumsallığı katmamız gerekiyor diye düşünüyorum.. Kurumsallığa girildiği anda tipografi ile işe başlanılsa bu şekilde sonuçlar alınmaz.. Yazılar birbirine karışmış. Ve yazılar belirgin değil. Gün geçtikce anlıyacaksınız sizde bazı kurallar vardır bu kurallara digital baskıda uymak zorundasınız. Ayrıca yazı font seçimide teknoloji ile alakalı olan bir "internet cafe" sıfatındaki şirketede uymamış gibime geliyor...

İnsan kendisini çalışarak çabalayarak geliştiriyor. Siz mesajınızda belirtmişsiniz zaten yolun başında olduğunuzu. Kendinizi bu forumda geliştirebilir daha iyi sonuçlar alabilirsiniz tasarımlarınızda....

Saygılarımla...

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆
eleştirileri uygulasanız yeter :)

bak bende 2-3 hafta önce bu siteyi buldum şimdi çıkamıyorum :S

chemaster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben de bi tane yapmıştım onu göstereyim yorumlar çok önemli bizleri daha da geliştiriyor ben zemin kullanmamaya diikkat ediyorum

arjg4.jpg

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar her efekt her yerde kullanılmaz. Bazı çalışmalarda efekt ler çok gereksiz . Mesela burada kullandığınız ÇAĞRI yazısına biraz odaklanalım. Altındaki embos efektini kullanmasanız daha sade bir tasarım ve daha çok göze hitap eden bir görsel olmuş olur. Ayrıca bizim türk milletinde tipografi veya diğer kurallar pek göz önünde bulundurulmuyor. Açıkcası " caf caf " diye nitetelendirmek gereksizse pek bir gereksiz. Yani çalışmalarınızda biraz daha kurumsallığa dikkat ediniz görüceksiniz görselleriniz daha çok beğenilecektir... Bunlar benim düşüncelerim.
Bakın size bir bilgisayar şirketi için tasarladığımız bir görseli gösteriyim sade ve istenileni veriyor. Çalışmada konu : Yapım aşamasında olan bir web sayfasını anlatıyoruz
gulbilgisayar123456789.gif
Saygılarımla...

chemaster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim gökhan bey ama tasarımdan anlamayan müşteriler sade şeylere pek sıcak bakmıyor...burada müşterinin istediği oluyor malesef...dediğiniz gibi sade bir tasarım yapmıştım somurtmuştu...ama buna bayıldı:) gelin işin içinden çıkabilirseniz çıkın:)