Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İşte National Geographic'in en iyi Türkiye fotoğrafları...

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
131402bk2.jpg

131404hw1.jpg

131405xh6.jpg

131406yu2.jpg

131407wc6.jpg

131408dw2.jpg

131409ku5.jpg

antiQoor

🌱Yeni Üye🌱
güzelim ülkemden çekilen en güzel fotoğraflar bunlar olamaz.
çekilecek o kadar güzellik var ki...

sharbone

🌱Yeni Üye🌱
güzelim ülkemden çekilen en güzel fotoğraflar bunlar olamaz.
çekilecek o kadar güzellik var ki...

branş olarak enstantane fotoğrafları sözkonusuysa ülkenin güzelliği pek bir şey değiştirmiyor. bütün fotoğraflarda ülke tanıtımı değil bir hareket/olay/duygu sözkonusu.

manzara fotoğrafçılığı söz konusu olsa beklediğiniz fotoğrafların gelmesi büyük olaasılık.

SERAP BİRCAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bence güzel resimler ve bazen bir fotoğraf o kadar çok şey anlatır ki güzel fotoğraf diyince illaki manzara olması gerekmez ama fikrinize saygı duyuyorum ben kendi düşüncemi sundum
lisedeyken fotoğraf dersimiz vardı o kadar güsel şeyler çıkardıki ortaya , hem çok faydalı hemde çok eğlenceli tavsiye ederim tşkler paylaşım için;)

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar ben natıonal geographıc ' a yıllardır üyeyim.Ve bunlar Türkiye'nin en iyi fotoğrafları başlığı altında yazıldığı için farklı değerlendiriyorsunuz.Bunlar geçen senenin yarışma fotoğrafları ve hepsi farklı katagorideydi.Bu yüzden anlam karmaşası oluyor.Boşuna tartışmayalım.
Kategoriler şöyleydi yanlış hatırlamıyorsam;
1-insan
2-hayvan
3-manzara
4-hikaye

Hepsi kendi içinde ayrı ayrı değerlendiriilmişti ve ona göre puanlama yapılmıştı.Bu yarışma dünya çapında yapılıyor.yukarıda sıraladığım kategorilere göre ;Bunlar türkiye elemesi kazananlarının çektiği fotoğraflar!!Hepsi harika.
Dip NOT:O yıl fotoğraf hikayesi kategoresinde; DÜNYA BİRİNCİLİĞİNİ ;siyah-beyaz çekilmiş; çok espirili sünnet fotoğraflarıyla TÜRKİYE aldı.
Bilginize
Emeği geçen herkese sevgiler saygılar

Son düzenleme:

Grafimaster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Değişik ve hoş kareler.

Teşekkürler paylaşım için