Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Karakter çizimlerim

jagermeisterAG

🌱Yeni Üye🌱
3fCPu.jpg

Yeşil tükenmez kalem ile yapmış olduğum bir çalışma...kalem tükendi sanırım :D

8lhfG.jpg

piJry.jpg

konsept denemeler
8ZDkR.jpg

gladyatör vs aslan
qe9KD.jpg

Yeniçeri
6geCW.jpg

Duftpunk
4H7d8.jpg

Kızılderili denemesi
qWis2.jpg

Gandalf
ywgKJ.jpg

Thor
3xzi8.jpg

Wolverine
anfxd.jpg

Khal Drogo
wvfu4.jpg

Sungurlu
6oyqY.jpg

Magneto
ifghO.jpg

İori

Soj

🌱Yeni Üye🌱
Hepsi biribirinden güzel. Yeşil tükenmez kalem çalışmanız harika. Yeniçeri, Thor, Volverine hepsi çok başarılı tebrikler...

privilegio

🌱Yeni Üye🌱
Ayırım yapamayacağım hepsi birbirinden şahane çok imrendim :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Anatomiye hayran kaldım, taramalarda yerinde. Tebrik ederek kıskandım gerçekten.

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Kesinlikle çok başarılı çalışmalar kalemine sağlık arkadaşım..
Bende feci kıskandım yalnız..

jagermeisterAG

🌱Yeni Üye🌱
yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar... çizimler için harcadığım zamanların boşa gitmediğini hissettirdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim...

kappadox

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çizimleriniz gerçekten mükemmel bu yeteneğin bende olmasını isterdim. Online oyun tasarlamak ve karakter yaratma olayına takmıştım resmen ama askıda kaldı.

ajemi

🌱Yeni Üye🌱
Ben nedense Wolverine'i çok beğendim ama hepsi çok güzel :)

Sibelistan

🌱Yeni Üye🌱
Çizimler bir harika olmuş... Ellerinize sağlık...

Arkadaşım, yakın zamanda Alternatif Yayıncılık'ın bir
İllüstratörler Kataloğu basacağını duydum. Senin çalışmaların
mutlaka bu katalogda yer almalı. Sitelerinden gereken bilgiyi
edinebilirsin. İyi çalışmalar dilerim.

Sevgilerimle,

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
harika anatomi bilgisi+ gölge+ çizgi ........ bitmez çok ama çok iyiler. 2 . favorim ellerinize sağlık. sanırım çizer yada iyi bir anatomi eğitimi almış birisiniz.

jagermeisterAG

🌱Yeni Üye🌱
değerli yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar...bu arada çizer değilim :) heykel bölümü mezunuyum ama çizmeyi daha çok seviyorum :D

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
değerli yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar...bu arada çizer değilim :) heykel bölümü mezunuyum ama çizmeyi daha çok seviyorum :D

Tors çizmeyi sevdiğim en güzel tarzdı..Hey hey.. Sakın çizmeyi bırakma. Gerçekten çok değerliler.. Hatta biraz daha bilgisayar ortamına kaynamak için Zbrush ı tavsiye ediyorum..

jagermeisterAG

🌱Yeni Üye🌱
Tors çizmeyi sevdiğim en güzel tarzdı..Hey hey.. Sakın çizmeyi bırakma. Gerçekten çok değerliler.. Hatta biraz daha bilgisayar ortamına kaynamak için Zbrush ı tavsiye ediyorum..

teşekkürler beğenmenize sevindim...bir süredir aklımda olup deneme fırsatı bulamadığım bir program...en kısa zamanda tavsiye ettiğiniz programı edinip çözmeye çalışacağım...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkürler beğenmenize sevindim...bir süredir aklımda olup deneme fırsatı bulamadığım bir program...en kısa zamanda tavsiye ettiğiniz programı edinip çözmeye çalışacağım...

Zbrush biraz kapsamlı ama hayal gücü olanlara çok fazla olanak vermekte.

Çizim içinse eminim haberiniz vardır ama kullanmıyorsanız ufak bir çizim programı tavsiye edeyim:)

Autodesk SketchBook Pro Tamamiyle çizim üzerine bir program basit, kullanışlı ve eminim iş görür.

Tekrar tebrik ediyorum..Gerçekten çok kıymetli çalışmalar..

jagermeisterAG

🌱Yeni Üye🌱
Zbrush biraz kapsamlı ama hayal gücü olanlara çok fazla olanak vermekte.

Çizim içinse eminim haberiniz vardır ama kullanmıyorsanız ufak bir çizim programı tavsiye edeyim:)

Autodesk SketchBook Pro Tamamiyle çizim üzerine bir program basit, kullanışlı ve eminim iş görür.

Tekrar tebrik ediyorum..Gerçekten çok kıymetli çalışmalar..

ilgi alakanız için çok teşekkürler...3d programları kapsamlı ,birazda karmaşık olması ve kendi çabalarımla çözemeyeceğimi düşündüğümden hep ertelemişimdir ama en yakın zamanda bir el atıp kurcalama düşüncesindeyim en kötü ihtimal kursunu alıp öğrenebilirim...bahesttiğiniz Autodesk SketchBook Pro programını hiç kullanmadım önerinizi dikkate alıp inceleyeceğim...ben çizimlerimi çizim programı ararken bulduğum MyPaint: Pressure Sensitive Painting Application programıyla yapıyorum çok basit ve ufak bir program ama kullanım kolaylığı ve brush etkilerinin gerçekten çok iyi olması nedeniyle vazgeçemiyorum...