Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Karakter çizimlerim

bekiryldrm

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle çizimleriniz çok etkileyici hepsi bir birinden güzel Maşallah diyelimde nazar deymesin :)

jagermeisterAG

🌱Yeni Üye🌱
:D gezdim gördüm beğendim... gerçekten başarılı çalışmalar...ah şu rek olayını bende çözebilsem :)

jagermeisterAG

🌱Yeni Üye🌱
:) zbrush...iş yoğunluğundan ve sonu gelmeyen mesailerden kurtulduğum zaman zbrush olayına el atacağım işallah :)

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Kaleminizin hiç tükenmemesini diliyorum, elinize sağlık. :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Yeni çizimler yokmu?

byhemsinli

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok başarılı çalışmalar elinize sağlık ...

kintaro

🌱Yeni Üye🌱
kafadan mı yaptınız

Bun çizimleri bir yere bakarak mı yaptın yoksa yemekden sonra masayı silip kağıdı kalemi alıp kafadan mı yaptınız acaba..bir yerden bakmadan yapılması zor çizimler gibi.Genel hatlar çizilip ince ayrıntılar zamanla oturtulabilir belki..Çok zaman mı harcadınız ne kadar zaman aldı.Biraz daha çalışmanız hakkında bilgi verebilirseniz insanlara daha faydalı olacağını düşünüyorum.Siz de düşünüyorsanız tabi.

jagermeisterAG

🌱Yeni Üye🌱
güzel yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar...

Yeni çizimler yokmu?

hocam iş yoğunluğu bitmek bilmiyor uzun bir süredir çizim işlerine el atamıyorum evden işe işten eve başkada bi aktivite olayım kalmadı :D mayıs ayının 18 inden sonra iş yoğunluğunun biteceği söyleniyor ve hafta sonları tatil yapabileceğiz,artık ozaman çizim işlerine geri dönebilirim umarım...

Bun çizimleri bir yere bakarak mı yaptın yoksa yemekden sonra masayı silip kağıdı kalemi alıp kafadan mı yaptınız acaba..bir yerden bakmadan yapılması zor çizimler gibi.Genel hatlar çizilip ince ayrıntılar zamanla oturtulabilir belki..Çok zaman mı harcadınız ne kadar zaman aldı.Biraz daha çalışmanız hakkında bilgi verebilirseniz insanlara daha faydalı olacağını düşünüyorum.Siz de düşünüyorsanız tabi.

bir yerlerden bakılarak yapılmış çizimler değildir hocam tamamen kafadan cansıkıntısı ile ortaya çıkmış işlerdir...zaman konusuna gelirsek, belirli bir zaman bildirmek çok zor ama genel itibari ile çok zaman harcanmış işler değildirler...genellikle bir çizim'e başladığım zaman hemen bitmesini isterim, zaten istesemde üzerinde duramıyorum bir çizim yarım kalıp ertesi güne sarktığı zaman o şekilde kalmaya devam ediyor, çünkü akşam beğenerek yaptığım çizimi ertesi gün beğenmiyorum ve daha iyisi olabilir diyerek yeni bir çizime başlıyorum...:D: tabiki arada istisnalar olabiliyor....

gunesinkizi

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok başarılı çalışmalar,devamını diliyorum...