Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Katil cüceymiş!

ahar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

ahar.jpg

Cs6, wacom tablet, yaklaşık 4 ila 5 saatlik bir çalışma...​

Moderatör tarafında düzenlendi:

ahar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Asıl ben teşekkür ederim...yalnız bir şeyi düzeltmek istiyorum, Cs5 değil 6 olacak o : ) evle iş yerini karıştırınca oluyor öyle ufak hatalar...

User 0000001

🏅Acemi Tasarımcı🏅
vay be siteden mi yoksa insanlardan mı bilmem ama çalışmalara bir yorum bile yazmak fazla geliyor demekki insanlara.elinize sağlık

User 0000001

🏅Acemi Tasarımcı🏅
+ renklendirmeseniz süper olurdu..amaç atmosfer yaratmak..bir oldpapera muli layer olarak yaparsanız süper olurdu..böylede iyi ama

ahar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
+ renklendirmeseniz süper olurdu..amaç atmosfer yaratmak..bir oldpapera muli layer olarak yaparsanız süper olurdu..böylede iyi ama

Öncelikle teşekkürler...

Kesinlikle size katılıyorum, renklendirme konusunda epey geride olduğumdan yaptığım çalışmaların hemen hepsinin siyah beyazı daha iyi oluyor, bu yüzden inatla renklendirme üzerine çalışıyorum... : )

HBvideox

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Elinize sağlık arkadaşım güzel bir çalışma!

alpaylui

🌱Yeni Üye🌱
Çok güzel olmuş bence renklendirmenizde o kadar kötü değil çok hoş 25 dk'lık videoyu izledim çok hoşuma gitti.Ellerinize sağlık.Sizden bir istek kullandığınız brushları internete upload eder misiniz benimde ihtiyacım var :)

produllo

🌱Yeni Üye🌱
Valla Maşallah birader, ne güzel bir yeteneğin var. Peki bunu ellemi çizdin ? Yani pad ler oluyor ya apple ' n falan. Yoksa mause ilemi çizdin merak ettim.