Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kendi işyerimzde iç mekana yeni yaptım :)

Kıvanç Engel

🌟Usta Tasarımcı🌟
görselde bulunan balık tutan adamı, 2050 yılında bir balık afisinden aldım, umarım arkadasımız kızmaz hayır olmaz der ise değistireceğim, kendisine soracağım :) bakalım izin verecekmi

y0Pm4.jpg

Son düzenleme:

raiff

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çok iyi. Güzel Fikir ve Uygulama..

mükü

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gayet hoş olmuş ellerine sağlık :)

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence önce sorup sora kullansaydın:) güzel olmuş ama net adresi balık, biraz okunma sorunu var gibi karakterden olabilir cok canlı dikkat cekici olmuş eline sağlık:)

Kıvanç Engel

🌟Usta Tasarımcı🌟
yazı karakterini patronum çok beğendi orada sadece com yazan kısım biraz okunmuyor ama bunun ebad 2 metreye yakın gözükecektir burda biraz küçük duruyor resmi tekrar eklicem daha büyük bakabilirsiniz...tesekkürler ilginiz için :)

micoudmk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gene bir Kıvanç Engel klasiği başka sözüm yok :)

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Fontu çok itici duruyor ayrıca kendi çalışmalarımızı kullan(a)mıyorsak tasarımın ne anlamı kalır?

Kıvanç Engel

🌟Usta Tasarımcı🌟
Fontu çok itici duruyor ayrıca kendi çalışmalarımızı kullan(a)mıyorsak tasarımın ne anlamı kalır?

Font itici olabilir, lakin böyle sakin bi tasarıma kalkıpta düz karakter veya times vb gibi karakterler kullanmam, işin daha resmi olduğunu gösterir, bu özgür bi çalısma, ayrıca bu çalışma elbetteki benim, orada sadece balık tutan adamı kullandım ben balık tutan adam gördügümde bu aklıma geldi, bunu ha google bakıp bulmussun, ha akradasın yaptığını kullanmıssın arasında bi fark yok ikiside (BALIK TUTAN ADAM Her yerde aynıdır) elestirine saygım elbetteki var ama sen suan pire için yorgan yakıyosun, kendi çalışmalarımızı diyosun, orada kullandığım tek şey balık tutan ama sen genelleyip tüm çalışmanın benim olmadığını söylüyorsun üstad...YANLIŞŞIN !

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
yarı bitmap yarı vektorel bır calısma olmus o yuzden bana bıraz ters geldı... ama genel olarak GÖRÜNÜŞ olarak guzel.. ellerıne saglık

Kıvanç Engel

🌟Usta Tasarımcı🌟
yarı bitmap yarı vektorel bır calısma olmus o yuzden bana bıraz ters geldı... ama genel olarak GÖRÜNÜŞ olarak guzel.. ellerıne saglık

İşte işin espirisini o yönde kullanmaya çalıstım, hepsinin gerçe veya vector olarak kullanmak istemedim, birde bu çalışma 4 metreye kadar büyüyecek o yüzden yüksek çözünürlüklü resimler kullanmaya çalıştım, o yüzden yarısı vector...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
başarılı ve ferah bi çalışma olmuş...dürüstlüğün içinde bi artı puan var benden...tebrikler...iyi çalışmalar arkadaşım...

atalay43

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok yakışıklı durmus tam benım sevdıım tarz bı calısma olmus

qrafiX

🏅Acemi Tasarımcı🏅
elinize saglık cok güzel olmuş.

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
gerçekten bende begendim gayet hoş ve etkileyici olmuş ellerine saglik.evet yazi karakterleri güzel ve rahatlatici piskolojik olarakta etkiliyor insani tbrklerrr..

mehmet_dogan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sadece o İğne ile misina nın birleştiği yerde problem var.
Teşekkürler