Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kim Kimdir?

Ben,

• Kullanılan toplam oy
    194
  • Anket kapatılmış .

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Grafik Tasarımcısıyım :)

Ayrıca bende okudum fakat bizim işimizde okumanın büyük önemi olduğunu pek düşünmüyorum ben...
Temel bilgileri alıyoruz okulumuzda evet en azından buradaki bazı arkadaşlarımızın yaptığı gibi karşımıza Logo başlığı altında banner çıkarılmasını engelliyor bu durum :)

Ama baka baka ve araştıra araştıra öğrenilmeyecek birşey olduğunu sanmıyorum :)
Diyorum ki; ÖNEMLİ OLAN SADECE HAYAL GÜCÜMÜZÜN BÜYÜKLÜĞÜ...

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Hiçbiri diyeceğim ama böyle bir seçenek yok sanırım :(
Henüz o kadar büyümedik ne yazıkki :angel:

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Ben ne oldugunu bilmeyenlerdenim sanırım bir öğrenci olarak :) ..
Grafik Tasarım ( amblem-logo-logotype .... - afiş .. )
Fotografi ( makina - objektif-vizör... - portre- ürün - tanıtım ...)
İllustrasyon ( Reklam - Kitap - Çocuk Kitabı..)
4. sınıfın sonuna kadar giden derslerim ki her türlüsünüde görüyoruz.. Sanırım ama Grafikeri işaretledim :)

redeath333

🏆Pro Tasarımcı🏆
Şıklarda bulamadım kendimi..Grafik mezunuyum ama,tekstiil tasarımcılığı yapıyorum..

power088

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mrotto.com.tr
7 senedir corel
4 senedir Ps
4 senedir flash
4 senedir punch
ingilizce öğretmeniyim, maden teknikeriyim, 5 senedir tekstil imalat ve tasarım yapmaktayım ne olduğumu bende bilmiyorum ama grafikerim diyelim öylede işaretledim zaten :D

PnrDesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
angelovess.deviantart.com
Yaklaşık 6 yıldır photoshop kullanıyorum. Çevreme ve arkadaşlarıma yapıyorum genelde. Olayı maliyete dökmedim henüz ama asla kendime grafikerim diyip bunun okulunu okuyan ve gerçekten harika işlere imza atmış gerçek grafikerlere haksızlık etmem. Benim ki daha çok hobi. He yapamıyor muyum yapıyorum orası da ayrı konu ehehe :) ama gerçekten grafik tasarım mezunu olmayı da çok isterdim.

different

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tasarım için kağıt kalem güzel şeyler tabiki bende güzel sanatlar bitirdim ama şu anki koşullar ve şartlar; benim elime kağıt kalem alıpta şöööleee geniş geniş rahat rahat düşüne düşüne kağıtları kopara kopara eskiz çizmeme temel sanat eğitiminde öğrendiklerimi endüstriel ürün grafiği dersinde öğrendiklerimi vsvsvs lerimi dökmeme izin verecek kadar müsait değil ne yazıkki. bu işi keyf alarak yapıyorum ama keyfin ucunu kaçırırsam aç kalmaktan korkuyorum

küheylan

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben sadece köprüdeki keçi misali görüyorum hepimizi..Görselliğini bizim kazandırdığımız ama içindeki en ufak noktasına, fontuna, brushına, clippartına kadar başkalarının da kullandığı bir zemin bizimkisi.Ne kadar ben yaptım desekte sadece kullanış şekillerimiz, programlarımız ve bakış açımız farklı..ama tek ortak yanımız aynı isimler altında takılmış olmamız..'' Grafiker, Tasarımcı, Reklamcı, Digitalci, Dizgici, Ofsetçi, ..vs..'' şunu unutmayalım ki yaptığı işin hakkını veren mutlu ( kazançlı:) ) olabilir bu işte.. Söylemek İstediğim şey sadece şu. İsimlerimiz ne olursa olsun, keçi rolünde birbirimize destek yerine köstek olmayı sürdürdüğümüz sürece isimlerimizi sadece kendimiz telaffuz ederiz..''Ben Grafikerim diye..''

süper bir yorum gerçekten düşünce süper yüreğine sağlık