Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kız arkadaşıma farklı bi sürpriz yapmak istiyorum fikirleri beliyorum

emretekler3

🌱Yeni Üye🌱
kız arkadaşıma farklı bişeyler yapmak istiyorum fazlasıyla şaşırtıp unutmayacağı bişiler varmı aklınızda?

Benzer konular

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
1000lerce değişik değişik balonlar al, onun evine git, eğer o yüksek katta oturuyorsa uzun ip bağala, onun penceresine kadar yetişsin...cep telefonuna arayıp pencereye baksın söyle;)

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
ben tabela işi yapan bir yerde çalıştığım zaman yapılan bir şey di bu;
branda ya yazı yazıp veinin önüne asabilirsin tabi onlar bunu yaptıkların da 1 geceyi nezarethanede geçirmişlerdi :D

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
walla ben kız arkadaşıma onunla tanıştıgımızdan beri kayıtlarını tutuğum msn yazışmalarımız sms mesajlarımız ve skypedeki ses kayıtlarımız (benim için hatıralar önemlidir heleki çok sevmişsem hepsini bu yüzden arşivledim ) bunlardan oluşan ve birlikte çekildiğimiz reismlerimizden oluşan 68 sayfalık bir kitap tasarladım reismelri hayalleirmiz konuşmalarımız komik olanlar duygusal olanlar vs.. hepsi içinde 68 sayfa ve profesyonel bir kitap şeklinde hazırladım çok güzel kıpkırmızı bir kapak ..
vs.. detaylara gerek yok
ona veridğimde çok hoşuna gitti...

sende deneyebilirin

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
walla ben kız arkadaşıma onunla tanıştıgımızdan beri kayıtlarını tutuğum msn yazışmalarımız sms mesajlarımız ve skypedeki ses kayıtlarımız (benim için hatıralar önemlidir heleki çok sevmişsem hepsini bu yüzden arşivledim ) bunlardan oluşan ve birlikte çekildiğimiz reismlerimizden oluşan 68 sayfalık bir kitap tasarladım reismelri hayalleirmiz konuşmalarımız komik olanlar duygusal olanlar vs.. hepsi içinde 68 sayfa ve profesyonel bir kitap şeklinde hazırladım çok güzel kıpkırmızı bir kapak ..
vs.. detaylara gerek yok
ona veridğimde çok hoşuna gitti...

sende deneyebilirin
şahsen benim de hoşuma giderdi güzel ince bir fikirmiş:smile:

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Ben de buna benzer birşey yapmıştım.
ilk günlerden bugünlere sırayla, siyah-beyaz fotoğraflarımızdan oluşan,
kocaman kırmızı bir albüm :)

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
şahsen benim de hoşuma giderdi güzel ince bir fikirmiş:smile:

tşk ederim aslında bahsettiğim zaman dilimi 3 senedir
dolayısı ile kitabı 68 sayfa olarak tasarladım aralardan seçme yaparak fakat kitabın tamamı şuan için 1500 sayfa :) tabi bunu evlendiğimizde vericem ona ( tabi aksilik olurda ayrılmazsak :) ) zaten 1500 u şimdi versem eve götürene kadar kilo verirdi :)

1500 sayfada bitti baskı yapılacak sadece ...

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
:D 3 sene ALLAH bozmasın şanslıymış arkadaş:D

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
:D 3 sene ALLAH bozmasın şanslıymış arkadaş:D

tşk ederim tekrar :)
ama tabi çogu kişi kadar şanslı değilim :(

aslında yaptıgım şeyin anlamıda buyüzden bu kadar güzel oldu onun için
çünkü o almanyada yaşıyor
ve senede en fazla 3 gun boyunca birlikte gezip dolaşabiliyoruz ...

oyuzden bu yaptıgım şeyin anlamı ( "o beni tanıdıgı için :) " ) çok güzeldi

O 1500 sayfalık kitaptada yazan herşeyi tarih ve sırası ile sordugunda tamamını karıştırmadan hatırlayabildiğimi ve ona dair hiç bir şeyi unutmadıgımı çok iyi bildiği için .. bunu ölümsüzleştirmiş olmam onun için ayrı bir güzellik oldu ...

arkadşada tekrar bu tarz bişey öneririm ..
aslında bu tür konulara bişeyler yazmıyorum ama şuan burda türkiyede heyecanımdan gözüm takıldıda yazıyoru m sanırım :)

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
bende değisiklik olsun diye domain alıp site açmıstım (alan adı baya bi hos olmustu ama :D)
çokta beğendi bazı bayan arkadaslardan yorum aldım hepsi çok şanslı demisti sonunda ona göstermeye karar verdim görünce çok beğenmis 10 dakka kendini toplayamamıstı :D:D:D:D
ama yalan oldu gitti :D

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
bende değisiklik olsun diye domain alıp site açmıstım (alan adı baya bi hos olmustu ama :D)
çokta beğendi bazı bayan arkadaslardan yorum aldı hepsi çok şanslı demisti sonunda ona göstermeye karar verdim görünce çok beğenmis 10 dakka kendini toplayamamıstı :D:D:D:D

Geçmiş Olsun :)

oda az önce bir yüz maskesi için slogan yazmıştım onun cevabı gibi olmuş
Do You Believe Transformation .?
demişler
oda
I Do demiş :)

değişime inanırmısın
evet :)

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
çokta beğendi bazı bayan arkadaslardan yorum aldım hepsi çok şanslı demisti sonunda ona göstermeye karar verdim görünce çok beğenmis 10 dakka kendini toplayamamıstı :D:D:D:D

hehe arkadaşım neden yalan olduki sitenin örneği varmı :D arkadaş belki öyle birşey yapmak ister

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
flashın sende olması lazım :D:D:D
bende vardıda önemsiz seyleri saklı tutmayı pek sevmem :D

sdtr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
büyük bir cesaret isteyebilir ama kalabalık bi yerde aranızda 50 mt. mesafe varken seni seviyorum diye bağırabilirsin. ya da bir cafede. ne dersin? yapabilir misin? ben 6 sene önce yaptım. şu anda 3 yaşında bir oğşum var :))

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
büyük bir cesaret isteyebilir ama kalabalık bi yerde aranızda 50 mt. mesafe varken seni seviyorum diye bağırabilirsin. ya da bir cafede. ne dersin? yapabilir misin? ben 6 sene önce yaptım. şu anda 3 yaşında bir oğşum var :))

ALLAH bağışlasın değmiş demek ki :angel:

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟

arkadanda kızın abisi bagırıyor..

Bende Seni Seviyorum Ugurrrr :)

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
"Aslında ben evliyim ve senin boyunda kızım var" diyebilirsin...

Bir yerde otururmuş sohbet ederken birden bire kafanı masanın altına sok ve "eyvah karım buraya geldi" diye bağır...

Yine buluşmanızın tekinde parmağınla onu işaret ederek "Nalan dı değilmi" diye ismini unutmuş gibi bi tavır takınabilirsin... manyaklaşır iyice...

Bir başka yöntem... bi yere geçip oturun ve çok rahatsızmışsın gibi bi izlenim ver karşındakine... Hayırdır neyin var senin diye sorarsa hemen patlat lafı... "Ya geçen sevgililerimden birine yanlışlıkla annemin yüzüğünü hediye etmişim, hanginizeydi onu unuttum, sana olabilirmi acaba.. yok hani sana verdiysem eğer onu ver ben sana başka alırım".. de... sonrada biraz geriye çekilip keyifle yüz ifadesini izle..

Ne bilim ya.. yada hepsini boşver durduk yere ortada hiç bişe yok ken ağzının üstüne şaplaaa patlat... sonra hiç bişe olmamış gibi kolanı yudumlamaya devam et... niye vurdun filan diye sorarsa, sanane sana hesapmı verecem de, hesap vermeyi sevmem de... bişeler bişeler işte...

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
ADAMINbiri .?

:):)
süper ama arakdaş ayrılmak istemiyor jest yapacak bu dediklerinden pozitif yönde etkilenecek kaç kız bulabilirsin :)?

istisnalar hariç