Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

küçük bir tasarım :)

Benzer konular

armes

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emeğinize sağlık ancak hiçbişey anlatamıyor bana göre..

razor4

🏅Acemi Tasarımcı🏅
amaç bişy anlatmak değildi..
yazım hatalarına dikkat etmedi kusura bakamyın..
teşkkrler herkeze iyi çalışmalar..

Arzu BAKIRCI

🌱Yeni Üye🌱
Selamlar, Amaçsız tasarım olmaz. Bence sizin bu afişi yaparkenki amacınız programlar üzerindeki bütün efektleri kullanabildiğinizi göstermek olmuş. :) İnanılmaz derecede karışık ve anlaşılmaz bir çalışma olmuş. Afişi bölmüş parçalamış, kalabalıklaştırmışsınız. Size tavsiyem biraz araştırma ve inceleme yapmanız. Kolaylıklar dilerim.

kaanerenozmen

🌱Yeni Üye🌱
Gayet güzel kardeşim ellerin dert görmesin biraz gayret gerek ama:(

kyeobda

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Amaç bir şey anlatmak değildi demişsiniz ama bir tasarım yaparken en önemli şey müşteriye verilen mesajdır.
Emeğinize sağlık.İyi çalışmalar.

dilek7837

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
biraz fazla göz yoruyor bana göre. Sol alt kısımda dergi çalışmamız olan kısımdaki resmi çok fazla sündürmüşsün orjinali bu değil. Sağ kısımda grafik tasarımcı r4zordan olan yazı kısmında yazıları 7 satırda değilde 4-5 satıra indirip satırlardaki yazıların eşit büyüklükte olmasına dikkat etmelisin. alanlarım kısmında ki yazılar alanlarım yazı başlığı ile ortalı değil onların ortalı olması gerek. grafik tasarımlarım yazan kısmı sayfaya ortalı değil sağa daha fazla yanaşık olmuş. Bunlar üzerinde braz daha oynarsan güzel bir şeyler çıkacak ortaya.

sanalyus

🌱Yeni Üye🌱
Kötülemek için söylemiyorum, herkes zamanla kendini geliştirir ama çalışman bana çok karışık geldi. Biraz daha sade olsa daha iyi olur bence