Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

"Logo" logo tasarımım

kasisar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba grafikerler.net ailesi. Uzun zamandır aranızdayım; mesaj atmak bugüne kısmetmiş. Bir tasarımımı sunuyorum. Yorumlarınıza açığım.

10942.jpg

10988.jpg

Tür: Logo
İsim: Logo
Program: Photoshop
Zaman: 10 dk
Tasarım: kasisar

Saygılarımla...;)

Benzer konular

hll12

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Firmanın neiş yaptığıyla ilgili bilgi verebilirseniz veya adı ünvanı filan daha anlaşılır olur diye düşünüyorum...

Semih Taneri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sevgili kardeşim, çalışmanıza serbest bir çalışma, bir sanat eseri olarak bakarsak güzel, başarılı bir çalışma. Tebrikler.

Yalnız işi logo çalışması olarak sunarsanız o zaman ayrı değerlendirmek gerekir.
Logo açık olmalıdır, anlaşılır olmalıdır. Yaptığınız çalışmadan hiç bir şey anlaşılmıyor bu anlamda. Eğer logo yazmışsanız emin olun öyle bir kelime de okunmuyor. Çok zorlarsanız belki.
Ayrıca böyle bir çalışmada photoshop efekti uygulamak çok gereksiz. Daha doğrusu bir logoyu photoshop da yapmak yanlış esasında.

Bir de çalışmanızın altına ne kadar zamanda yaptığınızı belirtmişsiniz. Sevgili kardeşim bir logoyu 10 dakika da yapmak marifet değildir. Bilakis, özensizliği gösterir. Ben bir logoya günlerce uğraştığımı bilirim. Yetmez, bir hafta hiç o işle ilgilenmem, sonra yeniden açarım çalışmayı. Bir sürü eksik noksan bulurum o yaptığım işte. Ve tekrar üzerinde saatlerce çalışır, düzeltirim. Ben tamam dedikten sonra müsteriye sunarım son çalışmayı. Yani bakın ben 10 dakikada yaptım nasıl olmuş mutluluklarından kurtaralım kendimizi. Emek verelim, zaman verelim, hayatımızı verelim.

Selamlar, saygılar...

Furkan EKMEN

♾️Grafik Gurusu♾️
Sevgili kardeşim, çalışmanıza serbest bir çalışma, bir sanat eseri olarak bakarsak güzel, başarılı bir çalışma. Tebrikler.

Yalnız işi logo çalışması olarak sunarsanız o zaman ayrı değerlendirmek gerekir.
Logo açık olmalıdır, anlaşılır olmalıdır. Yaptığınız çalışmadan hiç bir şey anlaşılmıyor bu anlamda. Eğer logo yazmışsanız emin olun öyle bir kelime de okunmuyor. Çok zorlarsanız belki.
Ayrıca böyle bir çalışmada photoshop efekti uygulamak çok gereksiz. Daha doğrusu bir logoyu photoshop da yapmak yanlış esasında.

Bir de çalışmanızın altına ne kadar zamanda yaptığınızı belirtmişsiniz. Sevgili kardeşim bir logoyu 10 dakika da yapmak marifet değildir. Bilakis, özensizliği gösterir. Ben bir logoya günlerce uğraştığımı bilirim. Yetmez, bir hafta hiç o işle ilgilenmem, sonra yeniden açarım çalışmayı. Bir sürü eksik noksan bulurum o yaptığım işte. Ve tekrar üzerinde saatlerce çalışır, düzeltirim. Ben tamam dedikten sonra müsteriye sunarım son çalışmayı. Yani bakın ben 10 dakikada yaptım nasıl olmuş mutluluklarından kurtaralım kendimizi. Emek verelim, zaman verelim, hayatımızı verelim.

Selamlar, saygılar...

Çok haklsınız hocam.

kasisar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlar için teşekkür ederim. Elbette haklısınız 10 dk da logo yapılmaz. Bu bir kurum için değil. Adı üstünde "logo". Ben bunu yeni site açan/açacak arkadaşlarımız adına tema üzerinde kendi logolarını oluşturuncaya kadar sergilesinler diye yapmış bulunmaktayım.

Saygılarımla...;)

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Labirente benzer bir şekil olmuş fakat bu tür birkaç efektin bir arada kullanıldığı bir çalışmanın logo olarak kabul göreceğini düşünmüyorum üzülerek olmamış demek zorundayım umarım daha başarılı çalışmalarını göreceğiz emeğine sağlık..

kasisar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkür ederim.

Saygılarımla...;)

ahmedgunduz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eline sağlık. Semih Taneri üstadıma katılıyorum bide acizane düşüncem biz tasarlayıcılar olarak öyle 3-5 dk da iş sunmamalıyız yapamadığımızdan değil karşımızdaki zatı muhteremler işimizi hafife aldıkları için. tavsiyem 5-10 dakikkada yaptığımız işleri bile belli bi zaman aralığıda sunum yapmak.

Hiçbir emek değersiz ve mazlum değildir...