Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logo tasarımı yapacak - Eskişehir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SafranWeb

🌱Yeni Üye🌱
Logo tasarımı yapacak

Program/Seviye: SAFRAN web işleri

Yukarıda Yer Alan Safran Web işleri Bilişim Sektöründe Faaliyet Gösterecek Olan Firmamıza Profesyonel 1 Adet Logo Tasarımına İhtiyac Duyulmaktadır.

Yapılacak İş Bütcesi : 150-200 tl Arasındadır.

Tasarım İşi İçin Başvurucak Tasarımcı Arkadaşlarım Yapacakları Tasarım İle Yapdıkları İşin Fiyatını Mail Adresimize Göndermeleri Doğrultusunda Beyendiğimiz Tasarımı Satın Almış Olacağız.

NOT: Gereksiz Yorumlar İçin Lütfen Mail Atmayınız

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: sarvon.com Bu link deki logo tarzında olabilir farklı çalışmalarada açığız

Logoda yazacak Firma İsmi : SAFRAN web işleri OLACAKTIR

E-posta: trsahincanak@gmail.com

Telefon: 0222 332 10 11

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

douaslan

🌱Yeni Üye🌱
Logoları adresime gönder beğendiğimi alıcam olayı biraz sakat arkadaşlar, hani adamlar birde sektör içerisinde beğendiği bir tanesini kopyalar işleme alır kullanır. Göndermiyorum da tavsiye de etmiyorum böyle bir çalışma politikası mümkün değil. Saygılar.

freelance1

🌱Yeni Üye🌱
Sayın SafranWEB,

Mail Atamıyorum maalesef eğer ki hala tasarımcı bulamadıysanız, Bu bölümden ulaşın; www.facebook.com/timeot0405 detaylı görüşmeyi bu bölümden yapabiliriz.

Ali design

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bu işin iyice cılkını çıkardınız yapıcaz beğendiğinizi alıcaksınız nerde görülmüş böyle birşey birde 200 TL bütçe nedir. Profesyonelde olucakmış :)) logo tasarımı şaka mısınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...