Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

lufer future

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bulo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bulo.deviantart.com
2050'de canli bir Lufer, Cipura veya Barbun baligi orjinal bir
Boticelli tablosundan bile kiymetli bir sey olacak herhalde bu gidisle..
Bizden sonraki nesiller Luferi gorse gorse anca muzede gorur diye dusundum.
Tabi konu balik olunca bir tanede alik lazim dedim ki onuda afisin sol alt
kosesinden Luferin 2050 Boticelli uyarlamasina bakarken gorebilirsiniz.
kendisini google gorsellerinden buldum. :)

lufer2050zo5.jpg

Benzer konular

uguraydogar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Burda yapılan tüm çalışmalara baktığımda herkes tarafından farklı fikirler ortaya çıkıyor bu güzel yalnız yapılan çalışmalarda bi noktaya dikkat çekmek istiyorum, Admin'ler tarafından da yapılan açıklamada jüri üyelerimiz tanınmış ve bu işin ustaları yani ustalarımız... gelelim esas konuya aşağıda radikal gazetesinin bi tarihli açıklaması konmuş şimdi açıkça şunu söylemek istiyorum ben jüri olsaydım, gazetenin reklamı gibi düşünürdüm çalışma güzel kötü değil yalnız bulunan sloganlara, başlıklara ve verdiğimiz mesajlara dikkat edelim bunu söylemeden geçemezdim teşekkür ederim ve başarılar dilerim "Doğru söyledim 9 köyden kovdular 10. köyde ev arıyorum!"

bulo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bulo.deviantart.com
tarihi bir belge niteliginde dikkatimi ceken bir gazete haberiydi. konuyla direkt ilgili oldugu ve henuz bikac gun once yayinlanmis olmasi nedeniyle oldugu gibi alinti yaptim. tesbiti belirginlestirmek amaciyla da yayin tarihiyle birlikte gazetenin isminide belirttim. sozkonusu gazetenin reklami filan gibi bir durum yaratacagini pek sanmiyorum ama tabi sizin gibi oyle dusunenler olabilir belkide. bilemiyorum. olursa da benim icin bi mahsuru yok dogrusu. zaten oyle bir heves katildim. herhangi bir iddaam yok. zaten bence bir afis olarak bakmak gerekirse oyle cokta basarili bulmuyorum bu calismami. sadece guzel ve hos gorunsun istedim. icinde Boticelli'nin Venus'unu barindirmasi ve onun icinde de deniz tanrisi Poseidon olusu ve bunlarin bir Lufer baliginin sirtinda sergilenmesi ve gelecekteki insanoglunun bu duruma alik alik bakmasi falan hosuma gitti. yani oyle pek kisisel ve birazda cocukca bir hevesle yaptim. oyle radikal gazetesi haberi denk geldi. yoksa su gazete bu gazete falan hic alam yok. yorum icin tesekkurler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...