Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Madde işaretleri ve numaralandırma problemi

tati23

🌱Yeni Üye🌱
Ben bilgisayar öğretmenim daha önce web tasarım kursu vermeme rağmen şimdi okulum için deneme sınavı hazılamaya çalışıyorum ancak takıldığım yerler oluyor, bu sorularımdan biri iki sütünlu sayfa tasarladım. birinci sayfada 8 kadar numaralandırma varken 2. sayfada numaralandırmayı kladığı yerden devam ettiremiyorum yani başlangıç 9 dan başla istiyorum. Ayrıca cs3 türkçe kullanıyorum

teşekkürler.

Benzer konular

tati23

🌱Yeni Üye🌱
problemimi saatler süren uğraştan sonra yeni çözdüm emsajı yazdıktan sonra çözdüm konuyu silmek istedim ancak yetkim yok sanırım :)

mercan1299

🌱Yeni Üye🌱
Keşke nasıl çözdüğünü de yazsaydın da bilmeyenler öğrenseydi...

güverhan

🌱Yeni Üye🌱
Başlık numaralandırma ve devamı

Ben Cs6 kullanıyorum. Kitabın ana başlıklarını 1,2,3...92'ye kadar numaralandırdım. Devamı olan ikinci kitapta başlığı numaralandırırken 93'den devam etmesini istiyorum, ama olmuyor. Bir ayrıntıyı atlıyorum mutlaka. Yardım ederseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
Ben Cs6 kullanıyorum. Kitabın ana başlıklarını 1,2,3...92'ye kadar numaralandırdım. Devamı olan ikinci kitapta başlığı numaralandırırken 93'den devam etmesini istiyorum, ama olmuyor. Bir ayrıntıyı atlıyorum mutlaka. Yardım ederseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Çekmiş olduğum video umarım size yardımcı olur
İNDİRİN