Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

grafişeker

🌱Yeni Üye🌱
marmara üniversitesi tasarım ve konstrüksiyon öğretmenliği hakkında bilgisi olan

marmara üniv tasarım ve konstrüksiyon öğretmenliği
ilgisi bilgisi fikri olan??
please..

Benzer konular

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
o başlık ne öle?
varmı konuyla alakası

grafişeker

🌱Yeni Üye🌱
seni ilgilendirmio olabilir ama benim için çok önemli bi durum
ayrıca yorum değil cvp bekliorum.

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
grafişeker : İlk önce Türkiyenin Büyük Grafiker Portalı olan GRAFIKELER.NET ' e hoşgeldiniz.
Daha sonra, lütfen kuralları bir kere bile olsa okuyunuz. Buradaki arkadaşların hepsi birbirlerine son derece saygı ve sevgi çercevesinde yaklaşımlarda bulunur. Lütfen aramızda yer edinmek istiyorsanız uslübunuza dikkat ediniz...
Ayrıca : Açtığınız yardım istediğiniz konu ile başlık alakalı olmak zorundadır (Bu bir kuraldır). Topiğinizi kilitlemiyorum düzenliyorum bir dahakine lütfen buna dikkat ediniz...
Saygılarımla...

graphic00

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bir bina veya yapının, inşa edilmeye başlamadan önce demirlerle iskeletinin oluşturulması aşamasında konstrüksiyon malzemeleri dediğimiz bu iskelet malzemeleri kullanılır.
Örneğin; bir alışveriş merkezi yapılırken sadece demirlerle iskeleti kurulur bu aşamada konstrüksiyon malzemeleri kullanılır ve buda bir mimarlık veya inşaat mühendisliği kadar önemli bir daldır.
Benim bilgim bukadar.:)

St.ONe

Uşşaki
🏅Acemi Tasarımcı🏅
O dedigin bölüm marmara üniversitesinde yok galiba ..:)2 senedir marmara ünide okuyorum öle bi bölüm duymadım..ama www.marmara.edu.tr iletişim sayfasından fakülte numaraları var...site içinde bulamazsan söle ben sana dahili ve santral numaralarını bulurum..:)

grafişeker

🌱Yeni Üye🌱
teşekkürler:)

ama o bölüm marmarada var
işallah bende orda olucam önümüzdeki 4 sene:p

St.ONe

Uşşaki
🏅Acemi Tasarımcı🏅
Rica Ederim Ayrıca Marmara Üniv Sitesi Yenilendi yaklasık 2 hafta oluyo tasarımı ve kodlama içerik tamamen m.ü. rektörlük bilişim merkeze ait yani benim ve arkadaslarıma..:) ne düşünüyosunuz...?eksiklerimiz var daha bitmedi.:(

grafişeker

🌱Yeni Üye🌱
havamızıda attık bu arada:)
ben bakıorum arada fena diil hani:p

St.ONe

Uşşaki
🏅Acemi Tasarımcı🏅
daha onceden kontrol edıyosan :D iletişim sayfasını geliştirdik farkındasındır :) butun bolumlerın telefonunu ve adresını yazdık :)

grafişeker

🌱Yeni Üye🌱
adresle telefonla olmuo bu işler
kapısından içeri örenci olarak girmek marifet:p

St.ONe

Uşşaki
🏅Acemi Tasarımcı🏅
hem öğrenciyim hem personel :p:p:p

3Dreamer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadasım Marmarada var mersinde var ıspartada düzce ve karabükte bölümler mevcut
marmara 285 ısparta 258 civarı puan durumu öbürlerini ben düsünmüyorum bende bu bölümü seciyorum inş...Başka merak ettigin bisi warsa elimden geldiği kadar yardımcı olabilirim baya bi arastırdım :S:S
Bu arada tasarımdan anlamıyanlar gelmesin oldukça kürek sapı mevcut diyolar :)) bu işin espirisi tabii