Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mini Cooper Afiş Çalışması

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
Photoshop İlk afiş çalışmam:wink:

Benzer konular

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
üniversitede masaüstü yayıncılık dersinde afiş konusu olarak mini cooper ı seçmiştim bende
kocaman ve şaşkın bakan civcivlerin arasına miniyi küçültüp koydum ozaman mininin ufaklığı ön plana çıkmıştı.Diğer bir afişimde abartıp aynı şeyi uğur böceği için yaptım.
fakat sen civcivi üzerine koymuşsun yanında da bir bebek var bence bebek ile civciv arasında bir seçim yapmalıydın yazıları da çok sıkıştırmışsın BU daki b ve u harflerinin aralarında nefes alacak yer yok daha rahat bir font seçmeliydin...ama ilk çalışman için başarılı emeğine sağlık....

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
İlk çalışma herzaman iz bırakır. Herşeyin ilki insan için önemlidir. İlk çalışma maabında başarılı bence. Hata aramak bu çalışmada mantıksız. Tabiki hatalar mevcut. Önemli olan bu hataları görüp kendinizi geliştirdiniz mi? Elinize sağlık. Saygılar.

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
2:cool: Açmış olduğunuz konu, içeriğini ve sorununuzu kısaca anlatmayan "yardım", "lütfen yardım" "işte benim logom" "yeni yaptığım kartvizit" vb… genel anlam taşıyan başlıklarla konu açmak yasaktır.

Bu seferlik başlığınızı düzeltiyorum

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
emeğinize sağlık
tek bir görsel seçimle daha etkili olabilirdi şahsi fikrim civcivden yana

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
anladım arkadaşlar yorumlar ve eleştiriler için sağolun değerlendiricem :)
ayrıca; Damla demekki fikirlerimiz yakınmıs birbirine tabi sen okulunu okudugundan daha hakimsin konuya :)

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
anladım arkadaşlar yorumlar ve eleştiriler için sağolun değerlendiricem :)
ayrıca; Damla demekki fikirlerimiz yakınmıs birbirine tabi sen okulunu okudugundan daha hakimsin konuya :)

evet fikirlerimiz yakınmış:pkendi yaptığım çalışmayı sana fikir olsun diye anlattım...

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
teşekkür ederim bende aldım :) hehe

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
benim gözlemlediğim kadari ile sanki hazir afişe birtek çocuk eklenmiş gibi.. nedeni ise çocuk ile geri kalan görseller ayni profesyonellikte değil.. başarilar..

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
benim gözlemlediğim kadari ile sanki hazir afişe birtek çocuk eklenmiş gibi.. nedeni ise çocuk ile geri kalan görseller ayni profesyonellikte değil.. başarilar..

Civcivle arabanın ışığı bile özellikle gibi; belki rastlantıdır ya da iyi ayarlamışsınızdır... bu iki ihtimali diliyorum. Bence ikinci mini arabanın markasındaki fontla aynı olmalı :)

imacman

🌱Yeni Üye🌱

evet hocam, bende aynı fikirdeyim. civcivin ışığına bakarsak öyle gözüküyo...

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️

aslında evet söylediğin olay benimde dikkatimi çekti zaten broken_wings de demişti bebeği koymasaydın diye ama seni profesyonellik kelimen beni ikinciye düşündürdü tşkkürler

syd barret

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
MINI izmir satıcısı yani türkiye satıcısının işlerini yapıyorum kısaca türkiyede MINI tasarımları son 2 yıldır ben ypıyorum yurt dışı ortaklaşa istanbulda tabi rica etsem tasarımları şeçim güzel espiride güzel eline saglık arkadaşım ama bi hatırlatm yapayım kurumsalı var keşki sitesinden baksaydın onun logosu öle kullanılmaz.