Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

designed by ofa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba arkadaşlar. İllustrasyon çalışmalarında çok heves edipte birtürlü denemeye fırsatım olmadığı bi çalışma. İlk kez denedim ve sonuç hoşuma gitti. Birazda otomobillerle alakalı olduğum içindir herhalde. Beğenmeniz Dileğiyle arkadaşlar herkese iyi çalışmalar...

Bu arada biraz çalışmadan bahsedeyim. Bilindiği üzere dijital ortamda çizim yapmak zaman alıyor. Bu çalışmada benim epey zamanımı aldı. Çizimi Fireworksde yapmayı tercih ettim. Aslında yanlış bir seçim Gibi görünebilir çünki fireworks Çizgiler açısından diğer çizim programlarına nazaran daha zayıftır. Fakat yine diğer programlara nazaran daha pratik. Pathler aracılığıyla bu çizimi yaptım Fotoğrafın aslından çizimi yaptıktan sonra isteyerek biraz uzaklaştım. Sanırım Güzelde oldu yorumlarınızı bekliyorum. Herkese iyi çalışmalar...
Asıl Fotoğraf

Çalışma

Benzer konular

N/A5

🌟Usta Tasarımcı🌟
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo OFa yine coşturmuşssun :D:D emeğine sağlık klavyen dert görmesin :D:D

designed by ofa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Teşekkür ederim arkadaşlar sizinde yüreğinize sağlık... Aslında biraz daha yapılacak işi vardı ama çok zamanımıaldğı çin böylece bıraktım...

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Eline sağlık , gayet güzel iş çıkartmışsın.

princess20

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel çalışma tebrikelr ama sanki o kapının üzerindeki desen fazlamı olmuş acaba sanki bi an için rahatsiz etti beni

casanova

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Harbİden GÜzel ÇaliŞma TŞkler

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
Bu tarz çalışmalar sanal modifiyeye giriyor eğer bu konuda başka insanların yaptığı çizim ve dijital görselleri incelerseniz çalışmanızın çok zayıf kaldığını görebilirsiniz googledan sanal modifiye dersleri diye aratırsanız yada blackdesignstyle . com adresindeki çalışmalara bakarsanız çalışmalarınızın gelişeceğini düşünüyorum

eddA_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gercekten super olmus ellerıne saglık :D

dorukan

🌱Yeni Üye🌱
eleştri

grafikermisiniz bilmiyorum arkadaşım ama yapılan çalışma çok zayıf bir çalışma amatör için kabul edilebilir ama grafikerseniz çok zayıf tekerler hiç işlenmemiş far çok kötü vs. vaktim olursa öğrenciyken yaptığım çalışmalardan ilerde koyacam yinede emeğe saygı