Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mobilya Firmasının Bahar Kampanyası İçin Hazırlanmış İnsert Çalışması

zecekic

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Mobilya Firmasının Bahar Kampanyası İçin Hazırlanmış 4 Yaprak İnsert Çalışması... Yapıcı eleştirileriniz için şimdiden tşk.ler

mobilya1.jpg

mobilya2.jpg

micky76

🌱Yeni Üye🌱
Güzel bir çalışma. Ama işte huyum kurusun. Sanki %10-%20-%30-%40 biraz daha ön plana çıksa iyi olurdu gibime geliyor. Yine de eline sağlık kolay gelsin. Emeğe saygı:)

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
renk seçimi yeşil ne bileyim sanki bana marketi çağrıştırdı:)daha ağır tonlar olabilirdi mobilyalara uygun daha şık duracaktı eminim:)

zecekic

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güzel bir çalışma. Ama işte huyum kurusun. Sanki %10-%20-%30-%40 biraz daha ön plana çıksa iyi olurdu gibime geliyor. Yine de eline sağlık kolay gelsin. Emeğe saygı:)

tşk.ler

renk seçimi yeşil ne bileyim sanki bana marketi çağrıştırdı:)daha ağır tonlar olabilirdi mobilyalara uygun daha şık duracaktı eminim:)

tşk.ler fıstık yeşili rengini seçmemim sebebi baharın habercisi olan "yeşil"i yansıtmaktı amacım... :)

zecekic

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
iyi bir konuya değindin hayal zamanı. benim fikrim değildi gelin damat olayı tamamen müşterinin isteğiydi yaklaşık şimdi kaldırdım onu zaten çünkü tezatlık çıktığını müşteri yeni anlayabildi...

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
Emegine sağlık arkadaşım renkte ben kararsız kaldım açıkca sölemek gerekirse başka renk olsa nasıl olurdu diye düşünmedim degil....

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
güzel bir çalışma amacına uygun bence elien sağlık