Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

msn grup logo tasarımı

belax

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar uzman görüşlerinizi alabilirmiyim

l5wfr.png

l5ygr.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Amblemdeki MNS harfilerini ayırman bence hoş durmamış üstelik birbirinden bu kadar kopuk 4 şekil bulunması logoyu zayıf göstermiş. 2. çalışmadaki MNS ve grup yazım şekli fontları zarf olduğunu varsayarsak sağ üstteki çizgileri gayet şık duruyor. Ancak bence amblemi gözden geçirmelisin. Sonuçta grup dediğin noktada firmaların bir araya gelmesini kastediyorsun bu çalışmada küp şekli bunu vermişken altındaki mns harflerinin ayrıklığı bu tabuyu kırmış. Bence Amblem kendi içinde bir savaş halinde emeğinize sağlık.

koray09

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Öncelikle emeğinize sağlık ama logonun özgün olduğunu düşünmüyorum.Bu çalışmanın Yurtbay Seramik'in logosuyla aşırı derecede benzerlik niteliği taşıdığını farkettiniz mi ? Eğer benimle aynı görüşteyseniz çalışmanın üzerinde yeninden düşünmenizi öneriyorum.Kolay gelsin :)

Bkz.Yurtbay Seramik...

yurtbay_seramik_logo.png

novem

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Öncelikle emeğinize sağlık ama logonun özgün olduğunu düşünmüyorum.Bu çalışmanın Yurtbay Seramik'in logosuyla aşırı derecede benzerlik niteliği taşıdığını farkettiniz mi ? Eğer benimle aynı görüşteyseniz çalışmanın üzerinde yeninden düşünmenizi öneriyorum.Kolay gelsin :)

Bkz.Yurtbay Seramik...

yurtbay_seramik_logo.png

Farkettiysen logoda Y harfi var.Sen oraya M harfi koysaydın tamam derdim bütünlüğe uygun.

Benim şahsi yorumum M - N - S harflerini kaldır.

byhemsinli

🏆Pro Tasarımcı🏆
ismiyle alakalı bir logo çalışması olmuş özellikle M N S ayrı durması çok hoş olmuş elinize sağlık.

belax

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle tşk ederim yorumlarınız için yurtbaydan haberim yoktu zaten pek birbirine benziyor denemez benim ordaki amacım bir kutuyu 3 parçaya bölmekti.