Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Nerede Bizim Illustrator'lerimiz

kara kule

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bütün arkadaşlar ayrı ayrı başlık açmak yerine tek bir başlıkta toplasak çalışmalarımızı nasıl olur.

Ben başlıyorum...
(daha önce göndermiştim ama server kendini geriye aldığı için silinmiş)

a1xf7.jpg

kara kule

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilgin için teşekkürler mc_mrt verdiğin yeri daha önce de gezmiştim. çizimlerden sonra photoshop'ta düzeltmeler yapıyor. ;)

mc_mrt

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.gravideo.org
Bu Çalışmada Grafik Tablet Kullandın mı ? Yoksa MAUSla (PEN ARACI) İlemi Yapdın ?

kara kule

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Malesef iyi bi tablet alacak parayı hala denkleştiremedim :)
CorelDRAW'da Pen Tool ile çizildi.

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben de çizimimi eklemek istiyorum corelde çizdim:::::
ancak eksik çok
yorum + eleştiri isterim mümkün ise
conyyyyco5.jpg

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet Jack Sparrow + aslında johnny deepin başka bi fotosundan çiziyodum ama sonuç sparrow oldu... Karakule detaylardan kastın ne?
ben de eleştiride + yorumda mümkünse "detay" isterim:) eksiklerimi seçebilmem için - mesela gölgelendirme yapmamışım kendime en büyük eleştirim bu:) senin çalışmanda eleştirim ise saçlar... onun dışında giysi kıvrımları katları vs. çok iyi yerleştirmişin ki kıyafetin çizgili oluşu bunu daha da zorlaştırmasına rağmen bunu iyi halletmişin...

Bir konu daha var arkadaşlar internette biraz araştırma yaptım ama bu Grafik Tablet olayını bir de siz anlatsanız çok sevinirin:( yani nedir neler yapılabilir nerelerde kullanılır?

kara kule

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet Jack Sparrow + aslında johnny deepin başka bi fotosundan çiziyodum ama sonuç sparrow oldu... Karakule detaylardan kastın ne?
ben de eleştiride + yorumda mümkünse "detay" isterim:) eksiklerimi seçebilmem için - mesela gölgelendirme yapmamışım kendime en büyük eleştirim bu:) senin çalışmanda eleştirim ise saçlar... onun dışında giysi kıvrımları katları vs. çok iyi yerleştirmişin ki kıyafetin çizgili oluşu bunu daha da zorlaştırmasına rağmen bunu iyi halletmişin...

sen kendi eleştirini yapmışsın. benim söyleyecek pek şeyim kalmadı doğrusu :)

Tablet'e gelince: Bir tablet üzerine çiziyorsunuz ve dijital ortamda görünüyor. Klavye yok mouse yok. :) Tabiii sonrasında gerekiyor Ama daha kullanmak nasip olmadı :/

micanose

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bende var tablet ama bir türlü alışamadım çok titriyor :( tabletle çizmek de o kadar kolay sanmayın. Yani ben öyle düşünüyorum :D

_fatos_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tabletle çizim yapmak çok zevkli.. mouse gibi kullanabilioosun harika bişi a4 lerin en ideal olduğunu düşünüyorum mouse de biraz zor path kullanılıyoor tabletle inanın daha kolay ben kendi yaptığım çizimleri tabletle çizmesine bayılıyorum...

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
valla kulağa hoş geliyo bu tablet işi:) tablette yaptığınız çalışmalardan görme imkanımız olsa keşke:(

tam bunu söylüyodum ki sitede arama yapıp gerelki bilgi ve örneklere ulaştım :)

Son düzenleme:

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
grafik tablet ile istediğin gibi çizimler yapabilirsin, özellikle günümüz grafik tabletleri basınca duyarlı olduğundan normal bir fırça gibi kullanabiliyorsun. Tabii grafik tablet in çözünürlüğü ve basınç değeri de önemli. İllustratörler, karikatüristler ve animasyon yapımcıları için önemli bir alet. Corel Painter ile birlikte muhteşem ikili oluyorlar:)

designed by ofa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Karakule Genbel Anlamda güzel çalışmalar fakat eksiklerin var. Yapılan iyi çalışmaları birazdaha incelersen sevinirim... Yani çizimlein güzel fakat fon ile birleştirirken daha etkileyici bir hale sokabilirsin. Çalışmaları fazlaca inelersen demek istediğimi anlayabilirsin ellerine sağlık...

kara kule

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Karakule Genbel Anlamda güzel çalışmalar fakat eksiklerin var. Yapılan iyi çalışmaları birazdaha incelersen sevinirim... Yani çizimlein güzel fakat fon ile birleştirirken daha etkileyici bir hale sokabilirsin. Çalışmaları fazlaca inelersen demek istediğimi anlayabilirsin ellerine sağlık...

farkındayım. sanırım, gölgelendirme ve fona uyumdan bahsediyorsun. genelde tasarıma yönelik obje çizdiğimdendir belki üzerinde pek çalışmadımdan dolayıdır bu eksiklik, benim gözüme çarpmamıştı.

bu arada teşekkürler güzel ya da iyi deyip de geçmediğin için.

thezuzu

🌱Yeni Üye🌱
untitledhf1.jpg

convers2copysq1.jpg

bu çalışmayı bir yıl önce yapmıştım, daha sonra bir kaç çalışmam daha oldu ama iş ve okul yüzünden ilgilenemedim, bugünlerde bir kaç fikir var aklımda yeni işler çıkartırsam burdan paylaşırım

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel çalışma ellerine sağlık yanlız bazı ayakkabıların rengi çok koyu duruyo hatlar pek belli olmuyo...
bu arada avatardaki subcomandante marcos çok şık:) onu da mı sen çizdin?