Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

okulumuz ıcın hazırladıgım logolar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

otto999

🏅Acemi Tasarımcı🏅
33953822.png

82887247.png

56193895.png

46966216.png

92907896.png

59670628.png

Semih Taneri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ooo maşallah, son derece profesyonel çalışmalar. Bir tek bazı çalışmalarda yazı büyüklükleri sırıtmış sadece o kadar. Ben çalışmalarını çok beğendim. Bir lise öğrencisi kardeşimizin böyle çalışmalar ortaya koyması çok sevindirici. Diğer çalışmaların da böyle özenli ve temizse önün çok açık.
Tebrikler, başarılarının devamını dilerim.

otto999

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ooo maşallah, son derece profesyonel çalışmalar. Bir tek bazı çalışmalarda yazı büyüklükleri sırıtmış sadece o kadar. Ben çalışmalarını çok beğendim. Bir lise öğrencisi kardeşimizin böyle çalışmalar ortaya koyması çok sevindirici. Diğer çalışmaların da böyle özenli ve temizse önün çok açık.
Tebrikler, başarılarının devamını dilerim.

yorumunuz ıcın tesekkur ederım... yazı fontlarını duzenlıyorum ..

panco473

🌱Yeni Üye🌱
Çok güzel çalışmalar, tebrik ederim. Ben en çok ilkini beğendim. Tabii bence okul isimleri kullanırken, Beyoğlu Teknik endüstri Meslek Lisesi olarak kullanırsan daha iyi olur.
Başarılar...

otto999

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bazılarında oyle kullandım bazılarında Beyoglunu logonun ıcınde kullandım...Yorumunuz ıcın teşekkur ederım :)

göçmentasarım

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hepsi çok güzel eleştiri bazından yorumlardakiyle hemfikirim yalnız ilki ve en sondaki herkez rada ay (hilal)olduğunu görmez ve siyasi bir anlam içerdiğini sanarlar buyuzden hocalarında ilk bakışta öyle anlamışlardır zaten dikatt etmezlerse eğer . bunu eklemk istemiştim sadece .

luccas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
82887247.png

Bence bu logo gayet hoş

gunesinkizi

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok başarılı çalışmalar.tebrikler...

endertopaloglu

🌱Yeni Üye🌱
güzel çalışmalar olmuş fakat beyoğlu belediyesinin logosunu çok fazla andırıyo.

alligatör2004

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Allah bizede böyle tasarımlar nasib etsin inşallah süper olmuş

FlameDance

♾️Grafik Gurusu♾️
En üstteki çok güzel olmuş eline sağlık diğerleride başarılı çalışmalar.

otto999

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hepsi çok güzel eleştiri bazından yorumlardakiyle hemfikirim yalnız ilki ve en sondaki herkez rada ay (hilal)olduğunu görmez ve siyasi bir anlam içerdiğini sanarlar buyuzden hocalarında ilk bakışta öyle anlamışlardır zaten dikatt etmezlerse eğer . bunu eklemk istemiştim sadece .

evet sizin dedıgınız uyarıyı aldım ancak ınsanın bıraz kafa yorması gerekır bence..
herşeyi olduğu gibi göstermek artık çok normal olmaya başladı.. Birde sembollerinde bazı kesımlerce sahıplenılmesı kotu sonuclara yol acıyor.. Örneğin davut yıldızının ısraile mâl edilmesi.. davutun yıldızını tarihte turklerde cok kullanmıstır.. Orakda köylülerindir.. Bu gidişle paranoyak olacagız bunu kullansak mı ? yanlıs anlasılır mı ? :) (((yanlıs anlasılmasın logodakı orak degıl çarkdır.)))

otto999

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel çalışmalar olmuş fakat beyoğlu belediyesinin logosunu çok fazla andırıyo.

ilk basta okula logo yapıyorum dıye baslamadım..Hocamız odev vermıstı okuldakı kısıtlı ımkandan dolayı beyoglu beledıyesının kulesını kullandım.. Begenılınce logoların çeşidini arttırdım .. Yenı galata kulesıde cızebılırım aslında bunlar taslak olarak dusunulebılır .. Daha uzerınde calısacagım.. Galata Kulesıde sonucta 1 tane var illaki benzeyecek ..

otto999

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışmaların tümünün problemli olması bir yana, belediyenin yeni logosunu da hiç gören olmadı mı yahu?

https://www.beyoglu.bel.tr/markalarimiz/default.aspx?sectionıd=169

[ımg]https://www.beyoglu.bel.tr/images/logo_gorsel/3b.jpg[/ımg]

[ımg]https://www.beyoglu.bel.tr/images/logo_gorsel/10b.jpg[/ımg]

bravo acıgımı buldunuz !

Galata kulesını beyoglu beledıyesının logosundan aldıgımı belırtmıstım zaten.

Kendımde yaparım hıc sorun degıl... Buradakı logolar ılk yaptıgım taslak calısmalar..1 tanesını secip üzerınde yogunlastım...

caddemodifiye

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar merhaba benim sizden bir isteğim var bilmiyorum yardım edermisiniz ama ben yinede sorunumu anlatayım şimdi bizim facebookta 20.000 küsür kişilik cadde modifiye adında bir sayfamız var ancak biz bu sayfamıza video atarken videolara filigran logo koymak istiyoruz ancak bir logomuz bile yok :( eğer bize yardımcı olacak arkadaşlar varsa buradan bize ulaşsın ilginiz için teşekkürler kolay gelsin...