Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Olta Bayrak Çalışması

ESED

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaşlar dün ekmek fırını olan bir adam geldi elinde ne logo var ne başka bir şey. Olta bayrak yaptırmak istediğini söyledi ben de çalıştım. Adamın adeti yüksek o yüzden özen de gösterdim nasıl olmuş fikrinizi bekliyorum. 2,5 metreye 75 cm çalıştım.

Bu alanda ilk çalışmam ama nasıl olmuş merak ediyorum. Bu arada izmirde olan bir kaç firmadan fiyat aldım.

İşte olta bayrak çalışmam :)

ekmeky.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

turkuvazbayrak

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.turkuvazbayrak.com
elinize sağlık harikulade bir çalışma olmuş dikkat çekici....fakat bu ekmek fırının ismi love mu onu anlayamadım doğrusu ,,,,,,

olta bayraklardaki en büyük sıkıntı çubuğun geçtiği yerde kenar payı çok az verilmesi yada dikişçi arkadaşın çok fazla logoya girmesinıne sık rastlanıyor... Olta bayrak yapımı bayrakçılara da yeni bir mecra açmış olduğunu görmek güzel........

alttaki çalışmada bizim amatör çalışmamız:sleepy:

https://www.facebook.com/photo.php?...11886113.75351.314583965250941&type=1&theater

Grafakir06

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.graphitasarim.com
Çalışmanıza bayıldım. Elinize, emeğinize, hayal gücünüze sağlık. Başarılarınızın devamını dilerim.

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Ekmeklerin üzerinde kullandığın duman efekti tasarımı ziyadesiyle basitleştirmiş.
Onun dışında fena değil..

evreninmerkezi

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ekmeklerin üzerinde kullandığın duman efekti tasarımı ziyadesiyle basitleştirmiş.
Onun dışında fena değil..

ne güzel işte sıcak sıcak demek istemiş :D ekmeğin sıcaklığından buhar çıkıyor oh mis gibi olsa da yesek :D:D

bence çok güzel olmuş hatta diyebilirim ki şuana kadar gördüklerimin içinde en iyisi :D:D

ama benim gördüklerim de sınırlı tabi ama olsun benim için yinede en iyisi şuan bu :D:D

tebrik ederim bu açıdan :D:D

ESED

🏅Acemi Tasarımcı🏅
elinize sağlık harikulade bir çalışma olmuş dikkat çekici....fakat bu ekmek fırının ismi love mu onu anlayamadım doğrusu ,,,,,,

olta bayraklardaki en büyük sıkıntı çubuğun geçtiği yerde kenar payı çok az verilmesi yada dikişçi arkadaşın çok fazla logoya girmesinıne sık rastlanıyor... Olta bayrak yapımı bayrakçılara da yeni bir mecra açmış olduğunu görmek güzel........

alttaki çalışmada bizim amatör çalışmamız:sleepy:

https://www.facebook.com/photo.php?...11886113.75351.314583965250941&type=1&theater

Evet bunun için soldan 7 cm kadar boşluk bırakmak gerekiyor. Şurada dikiş paylarıyla beraber şablonu indirebileceğiniz bir yer var www.bayrakolta.com . Aslında 5 cm olta bayrakta yeterli ama 2 cm de dediğin gibi dikişçinin hata payını koymak lazım. Bir de böyle bir olta bayrak çeşidi var. https://www.facebook.com/oltabayrak/posts/398735980153172