Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Onur Saraç Kişisel Logo Çalışması

ßy_folkonsa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba arkadaşlar halkoyunlarıyla ilgileniyorum ve sosyal paylaşım sitelerinde kullanmak üzere background'u olan kendi kişisel logomu hazırladım bakalım beğenecekmisiniz:

s5Mrq.jpg

Benzer konular

ßy_folkonsa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
55 görüntülenme 0 yorum arkadaşlar oldu mu ama şimdi :(

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sanırım en son eklediğiniz logo çalışmasındaki yorumlara verdiğiniz tepkilerden dolayı kimse birşey demek istemiyor.

muzzurr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
açıkçası ilk bakışta onur saraç okunmuyor arka zemin ile yazıdaki renkler birbirine benzediğinden sönük kalmış onur saraç değilmidir doğrusu c var orda

ßy_folkonsa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sanırım en son eklediğiniz logo çalışmasındaki yorumlara verdiğiniz tepkilerden dolayı kimse birşey demek istemiyor.

bu forumda ben sizin gibi vatandaşları umursamıyorum lütfen sizde beni umursamayın,benim size sizinde bana ihtiyacınız yok. benim negatif insanlara ihtiyacım yok,diğer normal arkadaşlar geliyor iyi yada kötü yorumunu beni aşağılamadan yapıyor bende dikkat etmeye çalışıyorum oluyor bitiyor kolay gelsin, iyi çalışmalar ;)

ßy_folkonsa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
açıkçası ilk bakışta onur saraç okunmuyor arka zemin ile yazıdaki renkler birbirine benzediğinden sönük kalmış onur saraç değilmidir doğrusu c var orda

renk uyumunu dikkate alacağım teşekkür ederim, oradaki c kullandığım poseidon isimli fonttan dolayı oldu.. fontta türkçe karakter olmayınca bende altına pen tool ile nokta koymak istemedim önerebileceğiniz bu tarz fontlar varsa görmek isterim,yorumunuz için teşekkür ederim :)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bu forumda ben sizin gibi vatandaşları umursamıyorum lütfen sizde beni umursamayın,benim size sizinde bana ihtiyacınız yok. benim negatif insanlara ihtiyacım yok,diğer normal arkadaşlar geliyor iyi yada kötü yorumunu beni aşağılamadan yapıyor bende dikkat etmeye çalışıyorum oluyor bitiyor kolay gelsin, iyi çalışmalar ;)

Umursamayan 55 kişiden biriyim zaten ama belki doğru yolu bulursunuz diye yazmıştım hata etmişim.

Yolunuz açık olsun, umarım yorum dilendiğiniz günler geride kalır.

ßy_folkonsa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Umursamayan 55 kişiden biriyim zaten ama belki doğru yolu bulursunuz diye yazmıştım hata etmişim.

Yolunuz açık olsun, umarım yorum dilendiğiniz günler geride kalır.

konularınıza baktım ama size ait 1 tek çalışma göremedim ben herşeye burnunu sokan insanlardan yada bilsede bilmesede sırf yorum yapmış olmak için yorum yapan insanlardan değerlendirme beklemiyorum ayrıca her kullandığım cümleyi üstünüze alınmak zorunda değildiniz niye böyle yaptınız anlamadım..

çalışmalarınız varsa gösterin bu işlerden ne kadar anlayıp anlamadığınızı bilelim ona göre konuşalım,ortada emek varsa saygı duyalım ama 1 tek çalışmanız bile yoksa buralarda göze giricem beğeni toplıycam yorumlarımla kapak atıcam gibi ergen tavırlarına girmenize hiiç gerek yok rahat olun.

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu forumda kimsenin kendini ispat etmek gibi bir derdi yok.Eğer eleştiri kaldıramıyorsanız çalışmanızı paylaşmayın.İyi günler

ßy_folkonsa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu forumda kimsenin kendini ispat etmek gibi bir derdi yok.Eğer eleştiri kaldıramıyorsanız çalışmanızı paylaşmayın.İyi günler

eleştirmekle aşağılamak/rencide etmek arasında dağlar kadar fark olduğu gibi egolarla yaşayan,kendini tatmin etmek için yorum yapmaya çalışan ergen tripli insanlarla olgun insanlar arasındada farklar var..

önceki konularda yaptıkları aşağılamalardan sonra ellerini öpmem gerekmiyor kusura bakmayın.

ayrıca havalı havalı yorum yaparken iyi icraata gelince iş 0
grafikeriz diye geziyorlar bide..

ilk önce icraat göstersinler sonra havalı yorumlara geçsinler ki bizde saygı duyalım yani..(üstüne alınana)

vedfux

🌟Usta Tasarımcı🌟
genelleme olarak iyi yazı rengini biraz koyu ve arka zemin değişimini öneriyorum isteğinize kalmış, isim yanlış galiba "sarac" yazılmış logoda, başarılar..

ßy_folkonsa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
genelleme olarak iyi yazı rengini biraz koyu ve arka zemin değişimini öneriyorum isteğinize kalmış, isim yanlış galiba "sarac" yazılmış logoda, başarılar..

saraç aslında ama dediğim gibi kullandığım font nedeniyle yapamadım onu :(
zemini şuan değiştiriyorum yazı renginide arkaplana göre ayarlamayı düşünüyorum ama gri yada beyaz kullanmayı düşünmüyorum.. teşekkür ederim.

vedfux

🌟Usta Tasarımcı🌟
anladım: şimdiden size kolay gelsin diyorum, eğer bitince paylaşırsanız görmek isterim..:))

kurthan84

🌱Yeni Üye🌱
Ya arkadaşlar burası neşeli , +pozitif duygu ve düşüncelere sahib insanların olduğu bir platform basınıza güneş mi geçti ne oldu nedir bu öfke sinir LÜTFEN bu siteye giriş yaparken sinir ve öfkenizi masaüstünde bırakın :D olmuyor ama...