Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Oyun Yayıncıları İçin Facecam Nasıl Yapılır (köşeli ve yuvarlak)

Ömer GÖKYAR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.youtube.com

Bu videoda Premiere Pro'da oyun videolarımızın üstüne yuvarlak (daire) ya da dikdörtgen şeklinde kamerayı nasıl ekleyeceğimizi ve kenarlık (border) nasıl yapacağımızı göstereceğim.

Eğer siz de benim gibi Kozmik Karınca, Ersin Yekin gibi gibi pubg oyunlarını izliyor ve oyun dünyasına bomba gibi bir giriş yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sizlerle yalnızca ustaların bildiği birkaç sırla karşınızdayım. Oyun videolarınızın içinde kullandığınız kameralarınızı daha etkili ve estetik bir şekilde nasıl gösterebilirsiniz? İşte bu videoda bu sorunun cevabını bulabileceksiniz. Eklenti olmadan yalnızca birkaç adım ile saniyeler içinde siz de kendi özel kamera görünümünüzü oluşturabileceksiniz.

Eğitimde popüler olduğu için oyun üzerinde durduysam da yalnızca oyun için değil birçok şeyde bu etkiyi kullanabilirsiniz. İnanıyorum ki sizler de başkaları gibi videolara nasıl border ya da stroke eklenir tarzı aramalarla bu konuya geldiniz. Çünkü Premiere bunu bize doğrudan sunmuyor. Bilgi olmaksızın bunu yapmak gerçekten zor. Bu video sayesinde birkaç dakikanızı ayırarak Premiere Pro'da daha önce hiç görmediğiniz tekniklerle bu eğitimi sizlere sunuyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=ECb826aeMyI&feature=youtu.be

Videoyu izlemek için tıklayınız

Kanala abone olmak için tıklayınız

Sorularınızı forumda konu açarak ya da varsa ilgili video üzerinde de sorabilirsiniz.

Son düzenleme: