Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

photoshoptan corele aktarımda çözünürlük problemi

sky_blue

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar Photoshopta yaptığım bir tasarımı corel e attığımda çözünürlükle ilgili problemler yaşıyorum. bu tasarımın formatını "tif ve psd yaptım o şekilde attım gene çözünürlük sorununu çözemedim. İzlemem gereken yol nedir yardımcı olursanız sevinirim.
Herkeze teşekkürler ...

Benzer konular

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
Arkadaşlar Photoshopta yaptığım bir tasarımı corel e attığımda çözünürlükle ilgili problemler yaşıyorum. bu tasarımın formatını "tif ve psd yaptım o şekilde attım gene çözünürlük sorununu çözemedim. İzlemem gereken yol nedir yardımcı olursanız sevinirim.
Herkeze teşekkürler ...

çözünürlükle ilgili ne problem yaşıyorsun çözünürlük büyüyormu yoksa çalışmayı büyütünce dpi mı düşüyor çözünürlükle ilgili bir sürü problem var hangisi? daha açıklayıcı yazarsan yardıcı oluruz

sky_blue

🌱Yeni Üye🌱
dpi değeri düşüyor ve çözünürlüğü son derece kötü görünüyor ...

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
dpi değeri düşüyor ve çözünürlüğü son derece kötü görünüyor ...
attığın çalışmayı büyütüyorsan normaldir bu sorunu resample bitmapden çözünürlük ayarlarını yükselterek yapabilirsin çalışmanın üstüe tıkla yukarıda menü çubuğunda resample bitmap diye bir araç çubuğu çıkar küçük bir çerçeve ve kenarında bir yuvarlak vardır oradan dpi yı arttırabilirsin yada çalışmayı birebir at corel kaç kullanıyorsun birde

sky_blue

🌱Yeni Üye🌱
Çalışmayı büyütmüyorum tam corel çalışma sayfam büyüklüğünde tasarım yapıyorum o şekilde atıyorum. dediğiniz deneyeceğim bu arada corel X3 kullanıyorum. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim...

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
Çalışmayı büyütmüyorum tam corel çalışma sayfam büyüklüğünde tasarım yapıyorum o şekilde atıyorum. dediğiniz deneyeceğim bu arada corel X3 kullanıyorum. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim...

aynı ebat çalışıyorsan prolem olmaması lazım a4 tasarım yapıyorsan cmyk ve tiff olarak kaydet