Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Rapidshare indirme

evilgy23

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar, yeni başladığım işyerinde rapidshare ile dosya indiremiyorum, milli eğitim bakanlığı serverı üzerinden internete bağlanıyoruz.

Zaten bir çok site engelli ama ben en azından grafikerler.net te verilen gerek clipartları gerekse program vs. indirmek istediğimde indiremiyorum, rapid dosyalarını indirebileceğim bir program varmıdır_?

MACİNTOSH-MAC OS X kullandığımı belirtmek isterim...

İnternetten araştırdım ama bulamadım.

Yardımlarınızı bekliyorum, herkese şimdiden teşekkürler...

Benzer konular

hengame

<google>:)</google>
⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
web proxy siteleri var oralarda girebilirsin belki dene istersen

evilgy23

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar, çoğu engelli en azından benim denediklerim forumda adres vermek kural dışı mı bilmiyorum yalnız tunnel vesaire gibi proxy sitelerini meb kapatmış..

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
proxy siteler de genelde bu tip yerlerde engelli oluyor... interneti olan bir arkadaşınızdan yardım alabilirsiniz. başka birşey gelmiyor aklıma.

evilgy23

🌱Yeni Üye🌱
yinede teşekkür ederim...
sanırım bulamayacağım bir yöntem.
Takip ettiğim bir oyun vardı oda engelli onada giremiyorum.
yani meb baya bi engel koymuş...

zozz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
194.176.176.82 ip ve
port 8080
bir dene istersen

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
yöntem var arkadaşım rahat ol :)
program kurabiliyormusun bilmiyorum ama

Cryptload adında bir program var ve bu sadece senin için değil herkesin kullanması gerek diye düşünüyorum. Kuruyorsun programı hem türkçe hem basit. Atıyorum prgram indireceksin linki gördün ctrl+c ye bastıgın anda program tanyor sana soruyor indirme listesine ekliyeyimmi ekle diyorsun o ekliyip indiriyor. atıyorum oyun indireceksin 50 part. hepsini ctrl+c ile ekliyorsun program o otomatik sabah kadar indiriyor sadece partlar arası 15dk bekliyor. dosya boyutunun hiç önemi yok 100mb fazla dosyaları da indirebiliyorr ve sadece rapidlede çalışmıyor bir çok paylaşım sitesinide kabul ediyor. aşırı güzel bi program :) indirip raht rahat kullnamanı tavsiye ederim