Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Roland Camm-1 Pro C500 Driver Sorunu

codemirci

🌱Yeni Üye🌱
Selamlar,
C500 için Win 7 sürücüsü bulamıyorum. Aksi bir teknik servis amca gelip yüklemeye çalışmış becerememişti. İnatla bu makine sadece XP de çalışır deyip gitmişti de ben kurcalaya kurcalaya çalıştırmıştım ama bilgisayara format attırmak zorunda kaldık. Fikir verebilecek veya yardım edebilecek olan varsa çok sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

Benzer konular

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
kurcalamaya gerek yok rolandın sitesinde sürücüleri var dert etme win8 de bile keser. azıcık araştır hazır iseme.

codemirci

🌱Yeni Üye🌱
Teknik servis bulamadı, ben de bulamadım. O nedenle buraya yazdım zaten. Madem biliyorsun, o kadar yazacağına kopyala yapıştır yapsaydın, ben de sana teşekkür etseydim daha iyidi :) Çözüm sunmayacaksan, soru sorulan bir konuda işin ne ?

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
biz bu sitede binlercesinin derdine deva olduk.Size azıcık araştırın demek bile suç oldu,herşeyi hazır istiyorsunuz .Bulamadım diyen teknik servise inanıyorsunuzda bana neden inanmak istemiyorsunuz.
Rolandın sitesine girip sürücüleri indirmek bilgi gerektiriyorsa ben bir şey bilmiyorum,l buda sürücülerinin adresi gerekirse teknik servisede gönder.
Product Detail