Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

satılık WACOM CINTIQ 12WX - Türkiye Geneli

triplepen

🌱Yeni Üye🌱
satılık WACOM CINTIQ 12WX

Marka / Model: WACOM CINTIQ 12WX

Fiyat: 1500

Teslimat: Kargo Dahil

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Tablet temizdir ve tüm işlevleri çalışır durumdadır.Çok az kullanılmıştır. Kullanıma bağlı olarak bi kaç kozmetik çiziği vardır ancak kolay kolay farkedilmiyor. Çalışmasına da kesinlikle etkisi yok. Urunun kutusu ne yazık ki yok ancak bütün kutu içeriği mevcuttur.
Ağırlıklı olarak 3d yazılımlarla çalışıyorum ve tabletin ekranlı olması bana bir fayda sağlamıyor, Sonunda yine ekranı kapatıp monitöre bakarak kullanmak zorunda kalıyorum. Haliyle bunun yerine daha az yer işgal eden bir intuos almaya karar verdim. Intuoslar ile takas düşünülebilir.
9 temmuzdan itibaten istanbul'da olmayacağım için o tarihten sonra almak isterseniz ancak döndüğümde teslim edebilirim yada kargoya verebilirim.

E-posta: gonengokalp@gmail.com

Telefon: 0554 238 26 13

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.