Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Seminer için yaptığım afiş...

Alleyezonme

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Orman Mühendisleri Odası'nın semineri için yapmış olduğum afiş.
Her türlü eleştiri ve görüşe açığım.

1dyfR.jpg
[/url][/IMG]

Benzer konular

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle logoyu iki kez kullanman gereksiz..
Sonrasında bilgiler kenarlara fazla yakın kesim payını gözönünde bulundurmanı öneririm..
Katılımcılar..... ile başlayan bilgide bazı yazım ve anlam hataları mevcut, keza satırlar arası boşluklar dengesiz tekrar gözden geçirmen senin hayrına olur..

Tarih ve saati adresten ayırmanı tavsiye ederim zira algıda sıkıntı yaratıyor..

Ön kayıtı atmışsın ortaya ben buradayım diyor, bana kalırsa sol kısımdaki ücret bilgisinin altına iliştirirsen konuyla ilgilenenleri yormamış olursun..

Son olarak genel bakıldığında afiş kenarlarındaki boşluklar eşit değil biraz sola kaymış gibi görünüyor..

Kolay gelsin..

Alleyezonme

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Öncelikle logoyu iki kez kullanman gereksiz..
Sonrasında bilgiler kenarlara fazla yakın kesim payını gözönünde bulundurmanı öneririm..
Katılımcılar..... ile başlayan bilgide bazı yazım ve anlam hataları mevcut, keza satırlar arası boşluklar dengesiz tekrar gözden geçirmen senin hayrına olur..

Tarih ve saati adresten ayırmanı tavsiye ederim zira algıda sıkıntı yaratıyor..

Ön kayıtı atmışsın ortaya ben buradayım diyor, bana kalırsa sol kısımdaki ücret bilgisinin altına iliştirirsen konuyla ilgilenenleri yormamış olursun..

Son olarak genel bakıldığında afiş kenarlarındaki boşluklar eşit değil biraz sola kaymış gibi görünüyor..

Kolay gelsin..

Yorum için teşekkür ederim.

Logo bana göre de 3 kez kullanmak gereksiz. Ama tamamen müşterinin isteği işte yapacak bişey yok maalesef. Anlatamıyosunuz müşteriye. Aynı şekilde ön bilgi kısmının da orada olup kırmızı olması tamamen müşterinin istediği bişey ben onun adres kısmına yakın bi yere koymuştum ilk halinde.

Yazılara gelince hazır geldiği için ben müdahale edemiyorum maalesef :/

Denge ve oran da sıkıntı var diyosun, değerlendireceğim.

İyi çalışmalar

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Ama size de yazık, hiç bir şeye müdahale edemiyorsunuz, olmaz...

Kendilerine benden selam söyleyin, metni düzelttiğimi ve Türkçe konusunda aynı titizliği onlardan da beklediğimi iletirseniz sevinirim..

Katılımcılar çalıştıkları işyerlerinde veya kendi işletmelerinde kaliteli hizmet üreterek nasıl daha etkin ve verimli bir çalışma ortamı sağlayacak, bunun teknik ve yöntemleri üzerinde durulacaktır.
İşletmelerdeki verimlilik kayıpları, bunları önleme yöntemleri ve kontrol kavramı açıklanacaktır.
Kaynak verimliliği ve israfının önlenmesi konusunda detaylı bilgi aktarılacaktır.

Unutmadan bana kalırsa son iki cümle gereksiz..

Kolay gelsin..

Son düzenleme:

mehmet_isik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sadece yazıdan ibare olmuş görsel birşeyler kullansan buna insanların dikkatini çeker. Afişte insanlar ilk görsele takılır sonra gelir içeriğini okur ;)

Alleyezonme

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sadece yazıdan ibare olmuş görsel birşeyler kullansan buna insanların dikkatini çeker. Afişte insanlar ilk görsele takılır sonra gelir içeriğini okur ;)

Yorumun içi teşekkür ederim. Ben görsellerle çalışmayı pek sevmem. Alacalı bulacalı değil sade çalışmayı severim. Zaten sevsem de bu konuya görse bi görsel bulmak kolay olmazdı heralde. Görsellerle dikkat çekmek basit olanı ben zoru seçmişim galiba :)