Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Ankara'da Edius Video Kurgu Semineri!

Selami ASLAN

🌱Yeni Üye🌱
19-21 Mart tarihleri arasında Ankara’da ediusturkiye.com tarafından 3 günlük Edius ile video kurgu semineri düzenleniyor! 19 Mart saat 9.00’da başlayacak olan seminerimiz 21 Mart tarihinde sona erecek. Seminer boyunca gelişen ve değişen teknoloji dünyasında kurgu alanındaki yenilikler ve Edius ile hızlandırılmış video kurgu eğitimleri verilecektir. Sabah 09.00’da başlayacak olan eğitim semineri 12.30’da sona erecektir. 3 günün sonunda katılımcılarımız ile birlikte ortak bir video kurgu projesi hazırlanarak katılımcılarımıza video kurgu mantığı ve Edius ile video kurgu avantajları konularına yer verilecektir. Eğitim seminerimizden konu başlıkları şu şekilde;

1. Gün 3 Saatlik Seminer Programı

•Edius programının tanıtımı, edius işleyiş mantığı.

•Başlangıç Ayarları ve Yeni Proje Oluşturma Teknikleri.

•Palet Menü Yönetimi ve Kullanımı

•Layouter Kullanımı ve Yönetimi ve Keyframe Yönetimi

•Video Filtreler ve Kullanımı

•Renk Yönetimi Color Balance Seçenekleri

2. Gün 3 Saatlik Seminer Programı

•Ses ve Görüntü Geçiş Teknikleri

•Multi-cam Montaj Tekniği

•Keyers ve Green Box Efekt Kullanımı

•Blends Efekt Kullanımı

3. Gün 3 Saatlik Seminer Programı

•Render ve Batch Export Seçenekleri

•Mask Efekt Kullanımı ve Uygulama Projesi

•Edius’un Gelişim Süreci

•Edius’ta oluşturulan İşler ve Projeler

•Yazı Oluşturma ve Yönetme Seçenekleri ve Title Motion

Katılımcılarımız www.ediusturkiye.com sitesini ziyaret ederek katılım hakkında detaylı bilgi alabilir. Seminerimize video kurgu ile ilgisi olan herkes, konu ile ilgili üniversite öğrencilerimiz ve medya çalışanları ve yöneticileri katılabilir. Katılımlarımız “Online Şifre” yöntemi ile gerçekleşecektir. Katılımcılarımızın daha önceden arayarak yerlerini ayırtmaları gerekiyor. Eğitim Seminerine katılımlar ücretlidir; Öğrenci; 40 TL Normal Bilet:80 TL ile ücretlendirilmektedir.

AYDINS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Biraz geç kalmışız ama bu seminerler tekrar verilir mi?