Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sevimli Dahiler Ana Okulu Sağ Ve Sol Kapı Yani Oneway Çalışmam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sanırım o müşterinin göz zevkinin aykırılığından olsa gerek.
Sadelik çalışmana güzellik kazandırmış. Emeğine sağlık...

mine48

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence çok şirin olmuş ellerinize sağlık:)

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
yetersiz gelmiş olabilir.. ne istediğini bilmiyor da olabilir.. sen de onun ne istediğini anlamamış olabilirsin.. bir sürü ihtimal var ama benim hoşuma gitti :) biraz daha süsleyip püsleseydin kabul ettirirdin heralde

SanaLisyan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:) Ya inanın o kadar garip :D insanlar varki bu reklam işinde :D adamlara iyi yaparsınız yaranamaz sınız kötü yaparsınız yaranırsınız sağolun bu arada

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
sade ve hoş bi çalışma ama benim anlamadığım hoşgeldiniz derken i lerin üstünde neden iki tane nokta var ?

SanaLisyan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cengiz669 :D valla hocam ya hiç dikkat etmedim ama harf karakteri ortadan kesik bide :D üstten nokta eklenınce 2 nokda ust uste olmus gibi durmuş garip

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
bende acaba özellikle mi yaptı die bi düşündüm sonra yok dedim yaa özelikle yaptığını zannetmiyorum dedim yazdım gitti :rofl::rofl:

user82

🌟Usta Tasarımcı🌟
hos olmus gercekten ellerine saglık

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
1.sinde biraz mor sert durmuş gibi ama gayet sewimli ikiside:)
emeğine sağlık güsel çalışmalar.

derya ak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben çocuk olsaydım sırf 2. tasarım için ana okuluna giderdim :) :p

byatalay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Daha iyi olabilir. Bende beğenmedim.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Ben şöyle söyleyeyim: beğenmemiş olmaları pek şaşırtmadı. "Sevimli Dahiler" ismine kıpır kıpır çocuklar yakışırdı. Dümdüz poz vermiş üç çocuk, deha yok... Dahiler uçuktur, çocuklar zaten uçuktur, Sevimlilik hareketlilik ilkinde hiç yok. 2. afiş de güzel ancak çizgi film için... Umarım kırıcı değilimdir, sadece açık olmaya çalışıyorum. Çalışmalarınız ismin gölgesinde kalmış. Bu ismi verenler "Dahi" ve "Sevimli" adına birşey beklerler.

caanvar

🌱Yeni Üye🌱
sevimli dahiler yazısınnın arkaplanı ile fotoğraflar arasında bir renk uyumu yok. mor renk anaokulu reklamına olmaz en azından çekici durmaz. Bende bi özel okulda grafik ve iletişim işleri yapıyorum bu çalışma bizim müdürlere gösterilse onlar da beğenmez. Biz grafikerler bi iş için çok uğraşırız ve işin bittikten sonra mükemmel olduğunu sanırız ve çalışmalarımıza genellikle eleştiri kabul etmeyiz. bu doğaldır çünkü çok çalışmış ve emek harcamışızdır. Bende İlk işlerimi beğendiremedim çünkü renk uyumu hakikaten iyi değildi daha sonra okuldaki bi resim öğretmeninden renk dersi aldım. şimdi nispeten daha iyiyim. Ama hala kendi içimde iş bittikten sonra "burası olmamış değiştir" sözünü kabulllenamiyorum.

SanaLisyan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet Her Konuda Haklısınız Yani Ne Deseniz Kabulum Ama Daha Amatör Oldugumu Söyleme Gereği Duyuyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...