Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sihirli Orman ve Güzel Peri

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
İlk tablet çalışmam.

İyi seyirler.

filizdemirtasillstrasyo.jpg

Benzer konular

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
Gerçekten başarılı bir çalışma olmuş her zaman iyi işin takdirini veririm..
Bayanın duruşu ve ayrıntıları iyi olmuş en çokta omzundan dökülen dantel deseni çok hoşuma gitti.Tebrikler Filiz....

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
Tabletin hayırlı olsun Filiz. Öncelikle tebrik ederim :)
birkaç öneride bulunmak istiyorum..
Gerçekten güzel bir peri, güzel bir yüzü güzel gözleri var. burun, kaşlar ve saç diplerini de gayet başarılı buldum. ama kulaklarında baya karalama yapmışsın gibi geldi :)

43869532.jpg

Aşağıya doğru inelim :) perimizin omzundaki dantel güzel bir ayrıntı ama resmin geneline göre fazla sırıtıyor. opacitysini düşürüp hafif blur verseydin daha teni gözükseydi çok daha gerçekçi olurdu diye düşünüyorum.

Birde kıyafeti falan çizdikten sonra magictool ile seçip ctrl+shift+ı ile seçimi ters çevirip ctrl+d ile dış bölgesine % 1 veya en fazla 2 feather verirsen kenarlardaki keskinlikten kurtulmuş daha gerçekçi bir görüntü yakalamış olursun ;)

Açıkçası peri kızının önündeki küreyi hiç resme yakıştırmadım :utann: orda olmasa veya daha fazla ona özen göstersen daha iyi olur diye düşünüyorum. ama resmin geneline bakıldığında çok hoş duruyor ve göze hitap ediyor..
başarılarının devamını dilerim :)

...Elite....

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Genel itibariyle başarılı bir çalışma. Özellikle yüzü ve saçı çok iyi çalışılmış.
Fakat arka fon ve küre çalışmaya çok basit kaçmış. Birde elbisenin danteli ve boyunudaki flurının hatları çok keskin kalmış yani yumuşatılmaya ihtiyacı var.
Yine de tebrik ederim....

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok güzel olmuş canım emeğine sağlık.Tabletin hayırlı olsun:)

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
Genel itibariyle başarılı bir çalışma. Özellikle yüzü ve saçı çok iyi çalışılmış.
Fakat arka fon ve küre çalışmaya çok basit kaçmış. Birde elbisenin danteli ve boyunudaki flurının hatları çok keskin kalmış yani yumuşatılmaya ihtiyacı var.
Yine de tebrik ederim....

Arka fonu bilerek basit çalıştım hatta renk kullanmadım ön plandaki peri ve küre daha çok öne çıkması açısından teşekkür ederim Elite :)

Çok güzel olmuş canım emeğine sağlık.Tabletin hayırlı olsun:)

Teşekkür ederim canım :)

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
tablete ilk alışma dönemi için bence çok çok güzel bir çalışma olmuş.Yüzde ki ifade çok güzel yalnız alt kirpik unutulmuş sanırım:)yada ben buaralar kirpiklere takmış durumdayım:)Eline sağlık Filiz:)

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok güzel olmuş
Küçük detayları katmassak tabi benimde ilk dikkatimi eken alt k.rpiklerinin olmaması

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
tablete ilk alışma dönemi için bence çok çok güzel bir çalışma olmuş.Yüzde ki ifade çok güzel yalnız alt kirpik unutulmuş sanırım:)yada ben buaralar kirpiklere takmış durumdayım:)Eline sağlık Filiz:)

Teşekkürler Derya kirpikleri yaptım hoşuma gitmedi sildim sonrada bilmiyorum nerde ,hem bu peri, insan değil ,belki kirpiksiz :D

Çok güzel olmuş
Küçük detayları katmassak tabi benimde ilk dikkatimi eken alt k.rpiklerinin olmaması

Teşekkürler Crazglad :)

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok güzel bir çalışma olmuş, emeğine sağlık Filiz'cim

FiRARDA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.ss.ss
ellerinize sağlık dantel kısmı güzel olmuş annemin ördükleri kadar güzel :D:D:D

PowerClip

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kutlarım harika bi çalışma olmuş bendemi tablet alsam diyorum ama sanırsam senin gibi çalışmalar çıkaramam herhalde :)

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
Çok güzel bir çalışma olmuş, emeğine sağlık Filiz'cim

Teşekkür ederim Aslı :)

ellerinize sağlık dantel kısmı güzel olmuş annemin ördükleri kadar güzel :D:D:D

Teşekkürler FİRARDA ,bende örmüş kadar oldum zaten çizerken :p

kutlarım harika bi çalışma olmuş bendemi tablet alsam diyorum ama sanırsam senin gibi çalışmalar çıkaramam herhalde :)

Teşekkür ederim PowerClip :)

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Harikasınnnn canım, tebrik ederim :)
Çok güzel olmuş :) Ellerine sağlık...

nazar-boncugu-6.jpg

Nazar değmesin :D :p

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben çok beğendim İlk çalışmanız böyle ise ilerisini düşünemiyorum artık. Bazen illede eleştirmek adına birşeyler yazmanın da doğru olmadığını düşünüyorum. Eğer sizden daha güzel şeyler yapabilen biri olsaydım buraya şunları da ekle veya şurasını değiştir derdim ama şuan benim için son derece kusursuz bir görüntü olduğunu söylemeliyim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
Güzel bir çalışma olmuş. Lakin ben kafasındaki beyaz parçayı tam olarak anlayamadım. O parça tam olarak nedir?

bulletproof

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben buradan tüm illüstrasyon çalışmaları yapan arkadaşları tebrik ediyorum, biraz tv programına çıkmış vatandaş durumu oldu ama; "dayımlara da selam" :p

açıkçası eleştirel gözle değil hayret ederek bakıyorum, emeğinize sağlık..

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
Harikasınnnn canım, tebrik ederim :)
Çok güzel olmuş :) Ellerine sağlık...

nazar-boncugu-6.jpg

Nazar değmesin :D :p

Teşekkür ederim canım :):angel:

Ben çok beğendim İlk çalışmanız böyle ise ilerisini düşünemiyorum artık. Bazen illede eleştirmek adına birşeyler yazmanın da doğru olmadığını düşünüyorum. Eğer sizden daha güzel şeyler yapabilen biri olsaydım buraya şunları da ekle veya şurasını değiştir derdim ama şuan benim için son derece kusursuz bir görüntü olduğunu söylemeliyim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Teşekkür ederim dreamsantana :)

Güzel bir çalışma olmuş. Lakin ben kafasındaki beyaz parçayı tam olarak anlayamadım. O parça tam olarak nedir?

Teşekkürler seruvenist.Başındaki taç toka karışımı bir aksesuar belkide sihirli olan bişey :)

ben buradan tüm illüstrasyon çalışmaları yapan arkadaşları tebrik ediyorum, biraz tv programına çıkmış vatandaş durumu oldu ama; "dayımlara da selam" :p

açıkçası eleştirel gözle değil hayret ederek bakıyorum, emeğinize sağlık..

Teşekkür ederim :)