Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sitemize yapılan çirkin itham...

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
...ve işte iki sitenin de tescil tarihleri.

Bu yorumsuz... ;)

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
şahsi fikrim bence bunun üzerinde artık çok fazla durmayalım. Malum sitenin içindeki yönetici yada temsilci arkadaşların pekalada buralarda farklı nicknamelerle dolandığını biliyoruz. Yarın birgün bu kadar konuşulup yorum getirilmenin altındanda Kendilerini fazla önemsediğimizi çıkartırlar e bunları yapan sonuçta onlar..

oBİwAN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hurriyetmatbaasi.com.tr
arkadaşlar böyle olaylar hep olacaktır onun içindir ki üstünde fazla durmayalım ve son olarak derim ki HEZARFEN İĞNESİYLE SOKSUN ONLARI :)

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
'Taklitler asıllarını yüceltir.'

• ''Boş fıçı çok (fazla) langırdar.''

Gösterişe düşkün, bilgisiz, deneyimsiz kimse kendini ön plâna çıkarmak ve bilgiçlik taslamak amacıyla çok konuşur, etrafındakileri rahatsız eder.

•''İnsanı gösteren sözü değil, işidir.''

Bize düşen yolumuza azimle devam etmek, gereken çabayı göstermek, işi lâyıkıyla yapmaya çalışmaktır.

BİZ İŞİMİZE BAKALIM , İŞİNİ UNUTANLARI DUYMAYALIM..

Durmak yok ileri ! Ne mutlu bana ki Grafikerler.net liyim :) Değil mi ama sefam olsun :rofl:

Dip Not : İmzam kendini göstermiştir umarım :)

Taklitlerimizden sakının ! Grafikerler.net®

Hezarfen seviyorum ben o bakışları yakan arımı :utann:

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
Başarının yerini hiçbir şey tutmaz... Başarısızlığı da; çalıntı, taklit vb. kelimeler sarfederek kamufle etmek mümkün değildir. ;)

Kıskançlık onları küçültürken, Büyükleri daha çok yüceltirler. ;)

bykurtar

🌱Yeni Üye🌱
Abi tasarladığımız her resimi notere tastik mi ettirelim fikirleriyle beraber. Türkiyenin en büyük grafikerler topluluğu bu tür çirkin itaflara karnı tokdur. onlar kötü reklamların yapsınlar ellerine hiç bir şey geçmez...

senem sevtap

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bir Kaç Eklenti Daha Yapayım

Türkiye'de Tıklanma Raitingleri
Grafikerler.net : 258. Sırada
Taklit Ettiğimiz Site : 1174. Sırada

son haftanın raitingleri

Bence bu tür ispatlara gerek yok herkes neyin ne olduğunu biliyor hem kendilerini önemli hissettirmeye ne gerek var?

fillix

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Açıkçası grafikerler.net ten önce bir çok siteyle tanıştım ama hiçbirine üye bile olmadım. Grafikerler.net i tesadüf gördüm ve haziran 2008 den beri hergün bu sitedeyim. Hepte olacagım.

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ne acı bir tablo incelerken onların adına üzüldüm :p
:iloveyou:

ALOR

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arımızı buyrun alın demiyeceğiz herhalde,adıda kendiside çok güzel,özellikle bakışları çok güzel,o buraya,doğduğu yere aittir.

Turgut

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hayatında hiçbir başarısı olmayanlar Başkalarının başarılarına çamur atarak avunurlar.

Fazla söze gerek yok grafikerler.net sitesinin kalitesi ortada :smile:

piti

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.parasal.net
Belki konuyla alakası yok ama ben bugün bu sitenin büyüklüğünü bir kez daha anladım :)
ve bahsi geçen taklitçilerin ne kadar aciz olduğunu ve ne kadar s*lakça şeylerle uğraştıklarını anladım :)

nedense içimden geldi bugün :D :utann:

D@RkwHiT€

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Şeytan aç günah defterini! İçimdeki yılanı kusacağım. Sitede yeniyim ve bu site sayesinde eksiklerimi kapatıp meslek sahibi oluyorum, öncelikle bunu için sitedeki tüm büyüklerime minnettarım. İyi ki varsınız.
Gelgelelim yapılan çirkin ithama, üretmek yerine çalmayı emek sarfetmek sanan insanlar ömrü boylarınca başkalarının üzerinden geçinmeye mecburdurlar ve bu mecburluk acizliğin imzasıdır, bu kesime kesinlikle acıyorum, ne yalan söyleyeyim içimden küfretmek de gelmiyor hani... Lafın tamamı deliye söylenir, sanırım arz olunan kişi lafın gerisi tahmin edebilecek kadar da aciz değildir.

sansiri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.hanece.com
logonun arı olması fikri süper bence arkadaşlar. şahsen eskiden beri özellikle bal arılarına yani sarı siyah renkteki arılara karşı büyük bir ilgim var ve hiç korkmadan eliem alır severim aslada sokmazlar çünki özelliklerini bilirim. bir bal aarsı soktuğu an iğnesini bırakır ve iğnesi olmayan arı ölür. tehlike sezilemeyen arı asla sokmaz bunu yüzlerce kez arkadaşlarımada gösterdim. ama tabiki sakın kovana elinizi sokarak denemeyin iznsiz haneye tecavüze herkes tepki verir nede olsa :D

Bal arıları çalışkandır, en prof. şekilde içgüdüsel olarak, organize çalışabilen varlıklardır. bu özellik karıncalarda da var. fakar dışkısı yenebilen tek hayvan arıdır. geometrik çizimleri ilede grafik tasarıma uygundur. ayrıca turuncu sarı tonlarıda yaratıcılık ve gelişimin rengidir. şahsen bundan önceki işyerimde beni temsil eden renk kartımda turuncuydu ;)

arımızdan vazgeçmeyin derim ne olursa olsun

kkaracay

🌱Yeni Üye🌱
Bana göre grafikerler.net 1 numaradır. Bu sitede emeği geçen herkeze teşekkür ederim. Denildiği gibi afedersiniz ama it ürür kervan yürür işte bu kadar.