Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sitemize yapılan çirkin itham...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
...gecikmesinde sitemiz yöneticilerinden binbeğenmez Volkan TEKİN'in payınıda unutmamak lazım :).

İftira... :p Beni tanımayanlar da beni huyruz, hiç bir şeyi beğenmeyen, kibirli, aksi bir adam sanacak...

İnanmayın arkadaşlar medyanın uydurması bunlar... :D:D

Cahit Bey ile maskotu çizerken sabah 04:00 ları geçtiğimiz zaman oldu. Çizimin zorluğ ile ilgili bir durum söz konusu değil de Cahit Bey yüzünden neredeyse arı anotomisini a dan z ye öğrendim. :D

Bir de "bana bin beğenmez" diyorsunuz... :D

Şaka bir yana bende bu arkadaşlara bir cevap vermek istiyorum.

Sitemize yapılan ve dolaylı yoldan, maskotumuz olan Hezarfen'i tasarlayan ekibe, hırsız yakıştırmasını duyduğumda gerçekten üzüldüm. Çünkü daha öncede bir çok defa hem maddi hem de manevi saldırılara maruz kaldığımızı bir çoğunuz bilmektedir.

Bizlere bu suçlamayı yapan arkadaşları esefle kınıyor Allah yollarını "kendi alanlarında açık etsin" diyorum.

Fikir çalmak ile çalışkan olunmaz deniyor. Katılıyoruz. Hem de can-ı gönülden!

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Son zamanlarda fazla aranızda olamıyorum...ki grup mesajı ile fark ettim şu anki olayı.Şaşırdım, bu kadarı beklenemez yok artık dedim... Sonra sevindim ve yine gurur duydum ben burayla. Meyve veren ağaç taşlanıyor olan bu. Ne sinirlenin, ne üzülün... Gurur duyun doğru yoldasınız demek ki, işe yarıyor yaptıklarınız, boşa değil ... her şeyden önce faydalı bir şey olmak işte böyle gerisi boş...

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
Allah Allah amma misafir okuyor bu konuyu ya nsaılda hemen haberleri oldu kuşlarmı söyledi yoksa çakallarmı şişt böceklermi geziyor buralarda benim burnuma pis kokular gelmeye başladı Hezarfen sok şunları koçum hadi :D:D:D

esferay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
atalarımız boşuna dememiş:Meyve veren ağaç taşlanır diye..Bence bu doğru yolda olduğunuzu gösteriyor....İnanın bu siteden o kadar çok şey öğreniyorumkiii.....Hepinize çok teşekkür ediyorum.....Çekemeyenler de sizi çok yakından takip ediyor bence......Emeğinize sağlık....

ozknyrk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yaklaşık 1 yıldır bu siteye üyeyim. çok şey öğrendim. böyle yararlı bir sitenin daha var olacağına inanmak güç. bizler burdaysak ve seçiciliğe önem veriyorsak fazla konuşmanın da bi anlamı yok bence....

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Üstlendiği misyonu (fikir ticareti) başkalarına mal etmeye çalışanlar ancak kendilerini kandırabilirler.Gerçekleri görmek için ayrıntıları incelemeye bile gerek bile görmüyorum.Kimin neyi nasıl yaptığı apaçık ortadadır.
Temelleri böylesine sağlam kurulmuş bu yapının (Grafikerler.NET) böylesine bir cümlenin içerisinde kurulmasını bile kabul etmiyorum.

talha_wm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Meyve Veren Ağaç Taşlanır.
iyiki varsın grafikerler.net ...

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Eminimki siteye üye olan bir çok kişi üye olmadan evvel benzeri sitelerle karşılaşmışlardır bende dahil,eğer sonuçta burada karar kılındıysa üye olan onca kişinin bildiği ve göz ardı edilemicek bişey var demektir.Buda sitenin özgün ve başarılı olmasıdır.Emeği geçen tüm yönetici arkadaşlara ve paylaşımda bulunan herkese şahsım adına teşekkür ediyorum.

berglakin

♾️Grafik Gurusu♾️
yok fazla söze gerek
iyiki varsın grafikerler.net
:)
taklitler asıllarını yuceltir...

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Bu çalma akımı sanırım önüne geçilmez bir hal almaya başlıyor. Rakipleri arasında sivrilmiş, değer kazanmış, alkışlanmış ne kadar şey varsa yaratmakdan ziyade çalmak neden insanlara cazip geliyor bilmiyorum. Örneklerini hep görüyoruz ve üzülerek izliyoruz. Atalarımızın bir söz vardır "Bükemediğin bileği öpeceksin" diye... Bilekleri kesmeyin, öpün!

Son düzenleme:

Operadevil69

Kreatif direktör
⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.instagram.com
Bu tarz girşimleri heryerde görmeniz mümkündür...
Kutsal saydığımız değerlerimize karşı saygısızlık yapğılıyorsa ben bu yapan kişileri kınıyorum ve yapılacak girişimlerde desteğimi veriyorum...
Bir aileyi parçalamanın en kolay yolu o aile'nin içine nifak sokmaktır. Burada ki aile herşeyi biliyor ve görüyor.
Hepinize kendi adıma teşekkür ediyorum...
"Hep Destek, Tam Destek..."

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu konuya sadece şöyle bir söz söylemek kalıyor... "Kıskanma ne olur, ÇALIŞ seninde olur!
El ele verdikten sonra, bu eli kimse bükemez, her başarıda bir çekememezlik mutlaka olacaktır...ama biz burada bir aile gibiyiz, böylesine temelleri sağlam ve paylaşımcı bir aile yıkılmaz, bu büyük sevgi ağını yıkmaya çalışan, örümcekler muhakkak olacaktır...bizim bu durumda yapmamız gereken tek şey daha sımsıkı bir bağ oluşturmak...neticede onlarada sadece bu büyük başarıyı ileriden izlemek kalacaktır.
İftiraya gerek yok; burası grafikerler.net, herşey açık ve net...kimin kimden özendiği belli.

"Hep birlikte el ele, tam destek vermeye..."

reflexiv

🌱Yeni Üye🌱
bence herkes kimin ne olduğunu biliyor ... bu yüzden bu kadar insan grafikler net i seçiyor ...

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu karalamalar inanın buradaki kimsenin umrunda bile değil biz sitemizden memnunuz bütün kuruculara ve yoneticilere sonsuz teşekkür ediyorum böyle bir paylaşım ağı oluşturdukları için "SÖZ GÜMÜŞ İSE SÜKÛT ALTINDIR" bize yakışan paylaşımı arttırmak cevap olarak herkesi grafikerler.net' davet edelim birleşme zamanı

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Karalama yapmasını kıskançlık olarak nitelendirebiliriz..Malum 100.000 lik kocaman bir okul..Benim merak ettiğim adamın bahsettiği benzerlik nedir..?Örnek vermişmi..

Mehmet NAS

♾️Grafik Gurusu♾️
herşey belli ve net.
grafikerler.net durmak yok daima ileri.

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
Bu Güne Kadar Bizi Karalayanlar Hakkında Kötü Konuşmadım Ama Artık Hakediyorlar, Aşağıdaki bilgileri incelerseniz KALİTE farkını anlayacaksınız

Google'da da sitelerinin ismini çaldık Nedense taklit ettiğimiz sitenin adını yazınca bakın neler oluyor
84074279dz1.jpg

Söylenenlere Göre Biz Hedefi Küçük bir siteyiz. Nedenmi ?

Aşağıdaki istatistikler öyle söylüyor biz 25.000 küsür deyiz taklit ettiğimiz site 83.500 lerde biz de onlara yetişmek için hedefimizi küçük tutmak zorundayız.
(karınca ile konuşmak için onun seviyesine inmek gerekir.)

67907929hm4.jpg

Saygılarımla...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben bir yarışma konusu öneriyorum:
Grafikerler.net ailesi olarak 'Arkadaşlara sunulacak KAPAK YARIŞMASI''..

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
Bir Kaç Eklenti Daha Yapayım

Türkiye'de Tıklanma Raitingleri
Grafikerler.net : 258. Sırada
Taklit Ettiğimiz Site : 1174. Sırada

son haftanın raitingleri

Son düzenleme:

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Bir hesap yapıyorum...

Diyorum ki burası grafikerlerin, grafiker olmak isteyenlerin, sanatçıların, eğitimli, bilgili, modern, ileri görüşlü ve yaratıcı fikirlere sahip üyelerin oluşturduğu bir topluluk. 110.000 civarı üye var, diyelim ki bu üylerden sadece %1'i ki -bu da 110 üye yapar- üst düzeyde eğitim bilgi ve yeteneğe sahip, yani üstad niteliğinde...

Sonra kendime soruyorum, böyle bir potansiyele sahip bir grup kendine maskot yapmaya karar verse, bu yeteneklerden faydalanıp özgün eserler üretmek yerine, sağda solda maskot arama derdine düşer mi:)

Burası kabzımallar topluluğu değil ki (bu benzetmem yanlış anlaşılmasın, her meslek erbabına saygımız vardır) maskot üretmek için fikir çalma zahmetine girişsin. Sadece sebze satma yeteneğine sahip insanlar elbette sanatsal bir eser ortaya çıkarmakta bir grafiker kadar başarılı olamaz... Zaten gerçek grafikerlik ruhu taklit değil varolandan daha özgün eserler üretmek bilincini taşır... Biryerlerde beğendiği bir eser görse dahi nasıl daha iyisini yapabilirim diye düşünür... Aksini düşünüyorsa zaten ona grafiker denilmez.

Olayı bir de basit önermelerle değerlendirelim...

Sizce esnaflık ruhuna sahip bir manav başka tezgahtan portakal çalar mı?
Sizce başarılı bir müteahhit evini başka bir müteahhite yaptırır mı?
Sizce gerçek bir besteci beste yapma yeteneğine fazlasıyla sahipken neden kopya beste yapsın ki... Tamah etmez...

Bu itham komik ve bayağı sıfatlarından öteye gidemez... Bu ithama ancak üzülünür... Çamur at izi kalsın politikası sadece başarısızların başvuracağı bir yöntemdir...

Bence bu olayın safsata, söylenenlerin yalan olduğunu ispat etme zahmetine girişen Grafikerler.net yönetimi fazlasıyla büyüklük göstermiştir...

Saygılarımla