Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Siyah/Beyaz Çalışmalarım

sarı buju

🌱Yeni Üye🌱
kedili çalışma süper olmuş ellerine sağlık

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çok güzel kareler bunlar, kedicik ayrı bi güzellikte:) Emeğine sağlık.

gamzesah92

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilginiz için cok teşkür ederm :) beğendiğinize sevindim :angel:

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Karelerenize genel olarak bakıldıgında; Işıkda sorun var biraz...Onun dışında güzel kareler...
Deklanşörünüze sağlık =)

gamzesah92

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok teşekkür ederm :) diğer çalışmalarımda ışığa dikkat edicem ;);)

arasyas

🌟Usta Tasarımcı🌟
Merhabalar, tüm kareleri dikkatlice inceledim, ilk önce çok güzel kesitler yakalamışsın bunun için tebrik ederim seni. Genelinde açı problemi olduğunu görüyorum, çekerken belki düz çekemiyor olabilirsin ama dijital ortamda bunu düzeltebilirsin. Hepsinde contrast sorunu mevcut, farkındaysan siyah tonlar baskınlığını yitirmiş ve soluk duruyorlar. Bu contrast ayarını makinada ve bilgisayarda düzeltmen mümkün. (konu hakkında bilgin yok ise seve seve anlatırım). Çekimleri aceleyle gerçekleştirdiğini düşünüyorum, bu kareler onu gösteriyor çünki. Çekeceğin manzarada illaki bir model olmak zorunda değil ama en son karede dikkat çekecek hiçbir detay göremiyorum; belki güneşi belkide bulutları göstermek istedin. Ama aynı karede bir vapur olsaydı sence nasıl olurdu? ve tabiki ufuk çizgiside düz olsaydı :) artık dijital ortamda tüm eksikleri tamamlayabiliyoruz, ışık az gelmiş, renkler soluk çıkmış, yamuk çekmişim gibi sorunlar artık kalmadı. Atıyorsun bilgisayara hepsini ayarlayabiliyorsun. Tabiki bu hataları yapa yapa kendini geliştirip bilgisayarda düzenleme yapmanı gerektirecek çok fazla bişey kalmıyor ve gerçek fotoğrafçılık başlıyor böylelikle. Yeni paylaşımlarda görüşmek üzere, yorumlarımı yanlmış anlamaman dileğiyle.

gamzesah92

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba yorumunuzu yanlış anlamadım eleştirilere elbette açığım:) çünkü eleştirilerle birazda olsa kendimi geliştirebiliyorum amatör olduğum için sadece üstün körü çekmiştim ama bundan sonra dikkat edicem :) buarada beğendiğiniz ve yorumladığınız için çok teşekkür ediyorum.....

grafik93

🌱Yeni Üye🌱
Çok güzel çekimler arkadaşım.Başarılarının devamını dilerim=)

gamzesah92

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok teşekkür ederm :) 1 kare k.cekmecen bi manzara

SenAndreaS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hepsi güzel ama son foto harika başarıların devamını dilerim :)

ReFo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çekmecem Çekmecem benim güzeL mi güzeL küçükçekmecem :):):) eLLerine sağLık Tşkrler payLaşım içn =)