Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

slm bi nesneyi resimden kaldırma nasıl oluyor?

socak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.animatasarim.com
arkadaşlar merhaba ben size bişey sorucam bunu bitürlü bulamadım. mesele elimde bir resim var resmin boyuları 1000 x 750 pixel şimdi bu resmin üstünde diyelimki coca cola kutusu var ben bu coca cola kutusunu resmin backround kısmına zarar vermeden şeklini rengini bozmadan o coca cola kutusunu nasıl silebilirim yada nasıl kaldırabilirim lütfen yardım ederseniz sevimnirim iyi çalışmalar.

Benzer konular

ferox

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar merhaba ben size bişey sorucam bunu bitürlü bulamadım. mesele elimde bir resim var resmin boyuları 1000 x 750 pixel şimdi bu resmin üstünde diyelimki coca cola kutusu var ben bu coca cola kutusunu resmin backround kısmına zarar vermeden şeklini rengini bozmadan o coca cola kutusunu nasıl silebilirim yada nasıl kaldırabilirim lütfen yardım ederseniz sevimnirim iyi çalışmalar.

Photoshopta yapabilirsin,

https://www.facebooktanvideo.com/video-adobe-photoshop-dekupe-yapimi.html

socak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.animatasarim.com
saol babacan ama ben onu istemiyorum tam tersi zemin kalıcak kiraz yok olucak yane zemini kullanıcam istemediğim o resimdeki öğeleri zemine zarar vermeden kaldırıcam onu soruyorum yokmu bunun bi yolu?

ferox

🏆Pro Tasarımcı🏆
saol babacan ama ben onu istemiyorum tam tersi zemin kalıcak kiraz yok olucak yane zemini kullanıcam istemediğim o resimdeki öğeleri zemine zarar vermeden kaldırıcam onu soruyorum yokmu bunun bi yolu?

(:)

iyiya işte sende cola kutusu seç ve zemin kalsın kutu yu sil

kutudan kalan boşluğu da stamp aracı ile aynı zeminden örnekleyerek doldur,

başka bir yöntemi yok yada şöyle var kutu kalsın üzrini zeminle aynı yöntemle kapat

musti790

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.codermen.com
Arkadaşım photoshop kullanarak o nesnenin etrafındaki renkleri clone stamp tool ile ve clone stamp tooldaki fırçayı da kenarları yumuşak seçerek o nesneyi yok edebilirsin

Son düzenleme:

socak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.animatasarim.com
hım tşkler kardeşlerim peki bunu yapabilicek görsel ders yada yazılı ders varmı photoshop'a biraz yabancıyımda.

UkeLa_ChoCuK

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.facebook.com
hım tşkler kardeşlerim peki bunu yapabilicek görsel ders yada yazılı ders varmı photoshop'a biraz yabancıyımda.

Musti790 arkadaşımız demişki :
Arkadaşım photoshop kullanarak o nesnenin etrafındaki renkleri clone stamp tool ile ve clone stamp tooldaki fırçayı da kenarları yumuşak seçerek o nesneyi yok edebilirsin...

Bu cümlesinden yola çıkarak aram kısmına "Clone Stamp Tool" yazarak arama yapabileceğin, ve gerekli dersleri bulabileceğin ihtimali hiçmi aklına gelmiyor ?