Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Stop Motion''İlk Denemem''

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Gayet başarılı. Özellikle müzik seçimi çok hoş. Tebrikler.

phntm

🌱Yeni Üye🌱
Gerçekten çok güzel yapmışsın bir ilk çalışma anca bu kadar güzel olur

CMFERADOR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.500px.com
Güzel çalışma ellerine sağlık Özellikle "the end" kısmı hoşuma gitti. "Hey There Delilah" da güzel şarkı, iyi gitmiş ama keşke sonunda öyle bıçakla kesilmeseydi. Şarkıyla animasyon aynı sürede bitse çok daha güzel olurdu.

orhanMkaya

🌱Yeni Üye🌱
Güzel çalışma ellerine sağlık Özellikle "the end" kısmı hoşuma gitti. "Hey There Delilah" da güzel şarkı, iyi gitmiş ama keşke sonunda öyle bıçakla kesilmeseydi. Şarkıyla animasyon aynı sürede bitse çok daha güzel olurdu.

teşekkürler.) çalışmayı videoya çevirirken adobe Premiere kullandım ilk defa kullandığımdan ve çok kısa bir sürem kaldığından (hocama yetiştirmem gerekiyordu son saatler yusuf modu) o kısımla ilgilenemedim ama dediğin gibi daha güzel olabilirdi tekrar teşekkürler :D:

byhemsinli

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel çalışma eline sağlık

cdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok hoş olmuş özellikle şarkı seçimin. bu işlerde şarkı seçimi de çok önemli yer kaplıyor :) ellerine sağlık dostum. kullandığın programın ismini alabilir miyim ?

CMFERADOR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.500px.com
teşekkürler.) çalışmayı videoya çevirirken adobe Premiere kullandım ilk defa kullandığımdan ve çok kısa bir sürem kaldığından (hocama yetiştirmem gerekiyordu son saatler yusuf modu) o kısımla ilgilenemedim ama dediğin gibi daha güzel olabilirdi tekrar teşekkürler :D:

Olsun yine de güzel, ellerine sağlık. Gelişmeye, geliştirmeye devam! :D

orhanMkaya

🌱Yeni Üye🌱
çok hoş olmuş özellikle şarkı seçimin. bu işlerde şarkı seçimi de çok önemli yer kaplıyor :) ellerine sağlık dostum. kullandığın programın ismini alabilir miyim ?

teşekkürler.. fotografları birleştirme ve videoya çevirme işlemlerini ADOBE PREMİERE ile yaptım ;)

cdesign

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben de adobe flash tarzında bi program kullandın sandım animasyon yapmak için :) teşekkür ederim dostum