Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tam grafikerlere yakışan bir site

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
özkan konuyu açtın ama şuan herkes diyer konuda sitenin faydalarını anlatmakda ve buraya bakmazlar arkadaşım şuan nekadar sevdiklerini anlatıyorlar:iloveyou::iloveyou:

qo_kHan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben burda yeni sayılırm ama gördüğüm kadarıyla cidden öyle ;)

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
anti özkan karşınızda...

gelin gelin...boşverin siz o kendini bilmez arkadaşı...grafikerler neti bu yüzden seviyorum...hep destek hep destek...en büyük grafikerler net:):):)

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
evet daha iyi bi site bilen varsa söylesin ama eğer varsa genede burdan biyere gitmiyoruz...

aLcaK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sitemiz gibisi yok. Kıskançlık başka birşey değil ! yaptıkları.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
:rofl:eek: zaman ne diyoruz "kıskanalar çatlasın"....:rofl::rofl::rofl::iloveyou:

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
oarayı okudum yazamadan kitlendi zaten gereksiz bi başlıktı. evet burası amatöründen profesyoline herkesin bi arada kalabildiği bilgi paylaşımı yapılan sorunlarımıza çözüm bulduğumuz sanal alemin en samimi grafiker topluluğu burayı seviyorum gelp de mennun olmayanını görmedim ekibimize bu numune hariç:)

ozkan_artas

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.ozkanartas.com
oarayı okudum yazamadan kitlendi zaten gereksiz bi başlıktı. evet burası amatöründen profesyoline herkesin bi arada kalabildiği bilgi paylaşımı yapılan sorunlarımıza çözüm bulduğumuz sanal alemin en samimi grafiker topluluğu burayı seviyorum gelp de mennun olmayanını görmedim ekibimize bu numune hariç:)

tüm samımıyetımle aynı fıkırdeyım arkadaşım

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Grafikerler.net hiç durmadan büyüyen 7-24 canlı yaşayan sanal bir organizmadır.
Bu topluluğun içinde kalırsanız bizi ilgilendirne grafik tasarım camiaa sından uzak kalmayarak yeni jenerik iç acıcı tasarımlarla kendinizi ve tasarımlarınızı geliştirebilirsiniz. Usta ve bu işi prfesyonelce yapan üyelerimizde size takıldığınız her yerde yardımcı olabilmek için buradalar. Çok dikkatlice seçilmiş olan yönetim ekibi son sürat üstüne düşen tüm görevleri yerine getirerek sizler için çalışıyorlar. HERŞEY DAHA İYİ HİZMET İÇİN !...

Bu topluluktan kopmayın, 1 hafta bile girmemeniz çok büyük şeyler kaçırmanız anlamındadır...

.Net Herşey daha .Net ! Grafikerler.Net =) .