Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tek Oda - İç mekan çalışması

See4D

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sahnede GI yok, çok sayıda standart point ve spot light'lar kullanarak GI benzeri render aldım.

YiPWT.jpg

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Gerçekten çok beğendim. Tebrikler. Görsel olarak tek eksik sobanın camından içeride ufak bir ateşin olması, çaydanlıktan çıkan hafif bir duman..Bunlarda olmayı versin efenim. Tekrar tebrikler..

See4D

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gerçekten çok beğendim. Tebrikler. Görsel olarak tek eksik sobanın camından içeride ufak bir ateşin olması, çaydanlıktan çıkan hafif bir duman..Bunlarda olmayı versin efenim. Tekrar tebrikler..

yorum için teşekkürler..

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Birde borunun duvar ile birleşiminde alan derinliği olması gerekliydi. Tebrik ederim

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok güzel çok başarılı bayıldım bir detay hariç: Sandalye kaplamadan dolayı kırıldı kırılacak gibi duruyor biraz daha sağlam bir sandalyeyle süper olur ...

See4D

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Birde borunun duvar ile birleşiminde alan derinliği olması gerekliydi. Tebrik ederim

teşekkürler

Çok güzel çok başarılı bayıldım bir detay hariç: Sandalye kaplamadan dolayı kırıldı kırılacak gibi duruyor biraz daha sağlam bir sandalyeyle süper olur ...

yorum için teşekkürler. Evet haklısın, sandalyenin material kaplamasına biraz daha özen gösterebilirdim.